×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

پویش کمک مومنانه اقدامی برخواسته از دل مردم است/ با آنچه که در توان دارم به این پویش می پیوندم

رکسانا دهقانی گفت:با همدلی و همکاری آنچنان که در گذشته پیش قدم بودیم باید گام برداشت و از آنجا که پویش کمک مومنانه اقدامی از دل مردم بر خواسته است با برداشتن یک بار کوچک از دوش فردی که شغلش را از دست داده، در این راه پیش قدم باشیم.

به گزارش راه آرمان، رکسانا دهقانی مربی کیک بوکس و قهرمان استانی  این رشته در سال ۱۳۹۷ در گفتگو با خبرنگار ما در رابطه با پویش کمک مومنانه گفت: به نوبه خود و به عنوان یک ورزشکار از مردم و همه کسانی که توان مالی دارند می خواهم به پویش کمک مومنانه بپویندند ضمن این که خودم نیز با آنچه که در توان دارم به این پویش می پیوندم.

وی ادامه داد: طی چند ماه اخیر برخی ازدوستان ورزشی در یک اقدام خیرخواهانه با جمع آوری پول، غذا تهیه می کردند و با حفظ کرامت انسانی به خانواده های نیازمند تقدیم می کردند و یا مواد اولیه خانواده ها را تهیه می کردند.

قهرمان کیک بوکسینگ استان توضیح داد: اگر بتوان برای مردمی که آسیب دیده اند و کسب و کارهایشان خوابیده است گامی برداشت من نیز در کنار سایر همشهریان و یا هموطنانم هستم تا بتوانیم به اقشاری که به دلیل بیماری کرونا آسیب دیده اند کمک کنم.

دهقانی با اشاره به این که  کمک مومنانه به واقع هم دلی و هم دردی با مردم است، بیان کرد: اکنون در شرایطی هستیم که همگی به دلیل شیوع بیماری کرونا به نوعی آسیب دیده ایم اما چه خوب است که با کمک یکدیگر بتوانیم قشری که بیش از دیگران آسیب دیده  را کمک کنیم.

وی عنوان کرد:با همدلی و همکاری آنچنان که در گذشته پیش قدم بودیم باید گام برداشت و از آنجا که پویش کمک مومنانه اقدامی از دل مردم بر خواسته است با برداشتن یک بار کوچک از دوش فردی که شغلش را از دست داده، در این راه پیش قدم باشیم.

قهرمان کیک بوکسینگ استان کرمان تشریح کرد: اکنون در شرایطی هستیم که بسیاری از کسب وکارها ضعیف شده و یا حتی از بین رفته است اما بهتر است تا جایی که توان داریم در جنبه های مختلف از جمله خوراک، پوشاک و بهداشت به خانواده های نیازمند کمک کنیم و با هم دردی بتوانیم از سختی زندگی برخی ها از افراد جامعه بکاهیم.

قهرمان کیک بوکسینگ استان کرمان بیان کرد: با توجه به شیوع بیماری کرونا و آسیبی که بیش از گذشتته متوجه خانواده ها شده است خواستارم در ماه محرمی که پیش رو داریم، برای کمک به هم نوعانمان بیش از گذشته در تلاش باشیم و نذر و نذوراتمان را در این ماه  برای کمک به خانواده های نیازمند هدیه کنیم.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false