عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: چکیده و عصاره ملت ما در سپاه خلاصه می شود و قطعا تدابیر تلافی جویانه مجلس و دولت ، آمریکایی ها را از کرده خود پشیمان خواهد کرد.

احمد حمزه عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با اشاره به قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه های تروریستی توسط آمریکا گفت: این اقدام نشان از درماندگی و دستپاچگی دولتمردان آمریکا در مقابل عظمت پیروزی های اخیر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در سوریه و عراق است که نمی دانند چگونه باید تصمیم بگیرند.

وی با تأکید بر اینکه این اقدام تصمیمات غیر عاقلانه ای است که به هیچ عنوان مطابق قوانین بین الملل نمی باشد، ابراز کرد: در هیچ برهه از تاریخ سابقه ای وجود ندارد که نیروی نظامی یک کشور را در قالب تروریست قلمداد کنند؛ این مسئله نشان درماندگی واستیصال و گیج مندی حاکمان آمریکا است.

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون دشمن قداره جمهوری اسلامی ایران هر کاری را که علیه کشور ما انجام داده است، با لطف الهی و با تصمیم رهبران و مدیران به نفع کشور تمام شده است و ان شاالله این توطئه هم به ضرر آمریکا و نفع مردم ایران تمام خواهد شد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه مظهر اقتدار، استقلال، اعتقادات، افکار، رشادت ها، مردم داری های ملت ما است، تصریح کرد: چکیده و عصاره ملت ما در سپاه خلاصه می شود و همه صفات خوبی که در مردم ما است در سپاه دیده می شود.

حمزه در پایان خاطر نشان کرد: مردم ما اجازه نخواهند داد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که تحت عنوان عصاره، روح و قلب شان است مورد چشم نظری و تنگ نظری ها و بدخواهی های دشمنان قرار بگیرد و قطعا تدابیر تلافی جویانه مجلس و دولت ، آمریکایی ها را از کرده خود پشیمان خواهد کرد.

انتهای پیام/م


شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری