صف‌های طولانی بنزین در پمپ‌های سوخت گیری سطح شهر رودبارجنوب در روزهای اخیر موجب کلافگی مردم شده است.

به گزارش راه ارمان، پمپ های شلوغ بنزین بار دیگر برای دارندگان وسایط نقلیه مشکل ساز شده است،شلوغی جایگاه های عرضه سوخت به حدی رسیده که به طور متوسط هر راننده بیش از یک ساعت وقت صرف می کند تا بتواند بنزین مورد نیاز را به باک خودروی خود منتقل کند.

صف طولانی پمپ بنزین در شهرستان رودبار جنوب استان کرمان مشکلات فراوانی را برای راننده‌ها ایجاد کرده استفاین در حالیست که این شهرستان دارای پنج پمب بنزین در نقاط مختلف این شهر است، اما با این وجود مدتی است که شاهد ترافیک سنگین در جایگاههای عرضه سوخت هستیم.

اتلاف وقت رودباری ها در صف‌های طولانی بنزین

یکی از شهروندان زاهدانی در گفت‌وگو با خبرنگار راه آرمان اظهار داشت: سوخت‌رسانی به ماشین ها طی هفته‌های اخیر چنان آشفته شده که مردم باید ساعت های طولانی برای دریافت سوخت در صف بنزین منتظر بمانند.

سالاری ادامه داد: شب گذشته بیش از یک ساعت در جایگاه های دریافت سوخت منتظر رسیدن نوبت ماشین خود در پمپ بنزین بودم؛ این مدت زمان طولانی من را از بسیاری از کارهایم عقب انداخت.

وی گفت: صف‌های طویل خودروها مقابل پمپ های بنزین سبب بروز مشکلاتی نظیر به هم خوردن نظم و ترافیک شهری و همچنین اتلاف وقت شهروندان شده است.

انتظار یک ساعتی برای پر کردن باک!

یکی دیگر از شهروندان رودباری هم در گفت‌وگو با خبرنگار ما اظهار داشت: گاهی برای دریافت چند لیتر بنزین که بخواهیم باک ماشین را پر کنیم باید حدود یک ساعت در صف‌های طولانی منتظر بمانیم که با وجود ازدحام جمعیت، مردم از این وضعیت گله مند هستند.

سنجری ادامه داد: برخی معتقدند که قاچاقچیان از دیگر مناطق کشور می‌آیند و ازرودبارجنوب سوخت می‌گیرند و به جاهای دیگر منتقل می‌کنند به همین دلیل شاهد بروز صف‌های طولانی برای رسیدن افراد به سوخت هستیم که باید گفت این امر توجیه مناسبی برای وضعیت نابسامان صف‌های طولانی سوخت دراین شهرستان نیست.

ورود هفتاد هزارکارت سوخت مهاجربه رودبارجنوب

محمود قانعی رئیس ستادسوخت شهرستان در این رابطه به خبرنگار ما گفت: ورود هفتاد هزارکارت سوخت مهاجر از دلایل اصلی طولانی شدن صف های بنزین و قاچاق آن در شهرستان است.

وی ادامه داد: در این رابطه طرح کدینگ در حال پیگیری است که این امر نیازمند ابزار وزیرساخت های لازم است.

این مقام مسئول انتقال سهمیه بنزین خودروهای عمومی و وانت ها در پایان هر ماه به خودروهای شخصی را از علل دیگر شلوغی جایگاه ها عنوان کرد و افزود: اتفاق افتاده است که یک باره چند خودرو با استفاده از یک کارت اقدام به انتقال سوخت می کنند و همین امر شلوغی و ایجاد صف را در جایگاه های عرضه بنزین بدنبال دارد.

انتهای پیام/پ

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری