×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

کاسبان ترس به دنبال کمرنگ کردن کارنامه ضعیف خود هستند/ القاء اقدام آمریکا علیه ایران توطئه ایادی استکبار در داخل است

امام جمعه رفسنجان گفت: القاء جنگ توسط برخی از جریانات سیاسی در کنار جَوی که آمریکایی ها ایجاد کرده اند نشان می دهد که این جریانات کاسبان ترس هستند و می توان گفت در واقع آنان کاسبان مسائل سیاسی هستند؛ آنان می خواهند استحاله ایجاد کنند و خود را تطهیر نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین عباس رمضانی پور امام جمعه رفسنجان در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه القاء اقدام نظامی آمریکا علیه ایران دروغ محض است و هیچ گاه آمریکا چنین اقدامی را انجام نخواهد داد، گفت: حتی زبردست ترین کارشناسان نظامی امریکایی نیز اعلام کرده اند که ما با ایران نمی توانیم وارد جنگ شویم.


وی ادامه داد: آمریکایی ها پی برده اند که اگر جنگ شود؛ آغازش با آنها خواهد بود اما پایانش با آنها نیست؛ چرا که آمریکایی ها بنده دنیا هستند و آنان برای حفظ خودشان دست به چنین اقدامی نخواهند زد.


امام جمعه رفسنجان با اشاره به اینکه برخی در نقاط مختلف کشور ساده هستند والقاء و شایعه جنگ آمریکا علیه ایران را باور می کنند، عنوان کرد: آمریکایی ها به قدرت نظامی جمهوری اسلامی ایران بیش از مسئولین داخلی ما پی برده اند؛ چرا که برخی از مسئولان ما باور و اعتقادشان ضعیف است.


حجت الاسلام و المسلمین رمضانی پور ابراز کرد: برخی افراد ایادی و بازیچه استکبار جهانی در داخل کشور هستند که شایعات و القائاتی را به وجود می آوردند که موجب می شود نارضایتی هایی در جامعه به وجود آید؛ این در حالی است که این مسئله توطئه ای بیش نیست.


این مقام مسئول با بیان اینکه تا کنون نظام مقدس جمهوری اسلامی توطئه ها، سناریوها، کودتا ها و افکار باطل دشمنان را دفع کرده است، تصریح کرد: بیان القاء اقدام آمریکا علیه ایران عددی نیست که به حساب آید.


حجت الاسلام و المسلمین رمضانی پور افزود: جوانان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران آنقدر شجاعت دارند که هر یک نفر انان مقابل ده نظامی آمریکایی می تواند ایستادگی کند.


امام جمعه رفسنجان اظهار کرد: القاء جنگ توسط برخی از جریانات سیاسی در کنار جَوی که آمریکایی ها ایجاد کرده اند نشان می دهد که این جریانات کاسبان ترس هستند و می توان گفت در واقع آنان کاسبان مسائل سیاسی هستند؛ آنان می خواهند استحاله ایجاد کنند و خود را تطهیر نمایند و از سوی دیگر، تقصیر را به گردن دیگران بیاندازند.


وی در پایان خاطر نشان کرد: القاء جنگ بین ایران و آمریکا از سوی برخی جریانات مسئله ای نیست که آنها بتوانند از آن بهره ببرند و راهبردی برای آنها نخواهد داشت.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false