×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

کاهش ۱۰۰ درصدی تلفات جاده ای بردسیر در مرداد ۹۹

وحید قابلی گفت: با اجرای سه عملیات آسفالت در محورهای کرمان – بهرامجرد – بافت شاهد کاهش ۱۰۰ درصد تلفات در مردادماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل بودیم.

وحید قابلی سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بردسیر در گفتگو با خبرنگار راه آرمان، بیان کرد: ظرف یکسال گذشته مجموعه راهداری با کمک پلیس راه باغین سه عملیات آسفالت را در سه محور کرمان – بهرامجرد – بافت انجام داده که موجب کاهش تلفات جاده ای قابل توجهی در این محورها شده است.

وی با اشاره به دیگر اقدامات برای کاهش تلفات جاده ای گفت: محور بافت – کرمان با ۲۶ کیلومتر روکش آسفالت و با اعتباری بالغ بر ۶ میلیارد و پانصد میلیون ریال به همراه عملیات ترانشه برداری قوص بهرامجرد به میزان ۱۵ هزار متر مکعب و با ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی به صورت امانی در حال انجام است.

قابلی اظهار کرد: همچنین در راستای کاهش سوانح اصلاح پیچ های محور بهرامجرد به بخش‌ گلزار به طول ۱۵۵۰ متر زیر سازی به صورت امانی و آسفالت آن با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد و پانصد میلیون ریال از محل اعتبارات ملی به اتمام رسید.

سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بردسیر در پایان تصریح کرد: با اتمام این سه پروژه شاهد کاهش ۴۸ درصدی آمار فوتی ها در تیر ماه و ۱۰۰ درصدی در مردادماه امسال به نسبت مدت مشابه سال گذشته بودیم که این موفقیت میزان ۲۶ نفر کاهش فوتی در سال جاری را به همراه داشته است.

انتهای پیام/ب

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false