رئیس بیمارستان سیدالشهداء (ع) کرمان از کسب رتبه نخست کیفیت این بیمارستان در سطح کشور خبر داد.

 

به گزارش راه آرمان؛ محسن غفاری رییس بیمارستان سیدالشهدا (ع) کرمان امروز صبح طی نشست خبری اظهار داشت: این بیمارستان از سال ۸۵ با حضور فرمانده ناجا وقت با رسالت ارائه خدمات مناسب به کارکنان، پرسنل و نیروهای مسلح راه اندازی شد.
وی گفت: استان پهناور کرمان به دلیل شرایط جغرافیایی و موقعیت ترانزیتی خاص از جمله وجود قاچاقچیان و حمل مواد مخدر ، نیروی پلیس درگیر عملیات می شد که نیاز به یک بیمارستان داشت.
رییس بیمارستان سیدالشهدا  (ع) کرمان، پشتیبانی عملیات رزم ، کمک به مردم و ارگانها در وقوع حوادث و بحرانهای غیر مترقبه، ارائه خدمات درمانی مناسب و با کیفیت و نگهداری اسرار بیماران به اقشار مردم از جمله رسالت های این بیمارستان برشمرد.
غفاری ادامه داد: بیمارستان سیدالشهدا(ع) دارای مجوز ۹۶ تختخواب است که می توان بر اساس نیاز روز آن را به دو برابر افزایش داد.
وی عنوان کرد: این بیمارستان شامل بخش های پاراکلینیک، آزمایشگاه (که دارای دستگاه های منحصر به فرد است که تمام آزمایشات در خود بیمارستان انجام می شود)، رادیولوژی، گوارشی، بخش جراحی داخلی مردان، داخلی زنان، بخش اطفال، بخش داخلی، اورژانس، ۴ اتاق عمل و همچنین دارای دو بخش ویژه آی سی یو و سی سی یو است که به صورت حرفه ای عمل می کند.
غفاری تاکید کرد: بیمارستان سیدالشهدا(ع) تقریبا دومین مرکز سرپایی در استان است که دارای ۱۶ درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی می باشد.
رئیس بیمارستان سیدالشهدا (ع) خاطرنشان کرد: در مجموع خدماتی که در این بیمارستان ارائه می شود باعث شده این مجموعه سرپا بماند و مهمترین هدف رعایت حقوق شهروندی است.

وی در ادامه درباره چالش های بیمارستان افزود: مراکز درمانی کل کشور چالش های زیادی از جمله در مسائل مالی، دارو، تجهیزات و سازمان های بیمه گر هستند و ما در دارو و تجهیزات هیچ مشکلی نداریم و در مسائل مالی نیز پرداخت ها را تا پایان آبان ماه انجام داده ایم.

غفاری در پایان بیان کرد: طرح توسعه بیمارستان آغاز شده که شامل بخش های اعصاب و روان، سوختگی، “ان آی سی یو” و … است که منوط به مجوز وزارت بهداشت است و که تلاش می شود این بخش ها همچنین احداث پارکینگ طی بازه زمانی حداکثر دو ساله احداث شود.

 

انتهای پیام/ن

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری