عشرت کردستانی گفت : کسب مدال طلای پاراآسیایی شیرین ترین مدال و بهترین خاطره من در سال۹۷ بود و رکورد آسیا در این رشته نیز شکسته شد.

 

 

عشرت کردستانی مدال آور پاراآسیایی در گفتگو با خبرنگار راه آرمان با اشاره به این که سال ۹۷ برای ورزشکارانی که آماده می‌شدند برای مسابقات آسیایی و پاراآسیایی بسیار مهم و سرنوشت ساز بود ، اظهار داشت : پیک فشار تمرینی من درسال ۹۷ در رشته دوومیدانی بود .

 

وی گفت : در این سال از اوج والیبال نشسته خداحافظی کردم و با یک شجاعت و جسارت ورزشی در رشته دوومیدانی شروع به فعالیت نمودم.

 

مدال آور پاراآسیایی خاطر نشان کرد : با وجود این که طی یک سال زمان کمی برای مسابقات دوومیدانی داشتم و رقبای قوی در این زمینه وجود داشتند ؛ مشکل دیگری که وجود داشت این بود که کلاس ما با کلاس پایین‌تر ادغام شده و دایره رقابت و کسب مدال سخت‌تر بود .

 

کردستانی با اشاره به این که در تمرینات فشار بسیار زیادی را تحمل کردم ؛ افزود : با توکل به خداوند ، تلاش و روزانه ۸ساعت تمرین توانستم در این سال دو مدال طلا مسابقات جهانی ۲۰۱۸ تونس و مدال طلای پاراآسیایی را کسب کنم .

 

این ورزشکار کرمانی توضیح داد : کسب مدال طلای پاراآسیایی شیرین ترین مدال و بهترین خاطره در سال۹۷ بود و رکورد آسیا در این رشته نیز شکسته شد .

 

کردستانی ادامه داد :از آن جایی که در استان مربی دوومیدانی حرفه ای وجود نداشت با استاد شاهرخی مربی تیم ملی فدراسیون دوومیدانی ایران به توافق رسیده بودم و بازی‌های پاراآسیایی تمام شد و  در حال حاضر با یک استرس و دغدغه مضاعف به تنهایی تمریناتم را برای پاراالمپیک ادامه می دهم .

 

مدال آور پارالمپیک تشریح کرد : بعد از پاراالمپیک متاسفانه مسئولین استان با وجود این که من در طی یک سال مدال پاراآسیایی را به دست آورده بودم و برای پاراالمپیک سهمیه کسب کرده بودم از من حمایت نکردند .

 

کردستانی گفت : از مسئولین توقع داشتم که مربی من را راضی و دلگرم تر کنند اما برعکس شد و با وقوع یکسری اتفاقات مربی خود را از دست دادم و نتوانستم هزینه‌های مربی را برای پاراالمپیک تامین کنم.

 

وی عنوان داشت : ما برای پاراالمپیک زمان بسیار کمی داریم و اگر مسئولین بخواهند سال آینده از ما حمایت کنند دیگر هیچ سودی نخواهد داشت زیرا دیگر ما ورزشکاری برای پاراالمپیک نخواهیم داشت و بعید می‌دانم ورزشکاری داشته باشیم که به المپیک برسد .

 

کردستانی افزود : عدم برنامه ریزی ها و هماهنگی ها نه تنها برای من بلکه برای اعضای کرمانی تیم ملی دوومیدانی که می‌توانستند امید زیادی برای پاراالمپیک آینده داشته باشند مشکل ایجاد خواهد کرد .

 

وی در پایان توضیح داد : اکنون ورزشکاران دوومیدانی کرمانی باید فشار تمرین و استرس زیادی را تحمل کنند زیرا برای حضور در میدانی به این بزرگی بدون مربی کارکردن بسیار سخت است و امیدواریم صنایع ،معادن و شرکت هایی که در استان وجود دارند از ما حمایت کنند تا با حفظ مربی دوومیدانی کرمان ورزشکاران زمان را برای تمرینات حرفه ای پاراالمپیک از دست ندهند .

 

انتهای پیام/ش

برچسب ها :

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری