×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش بیش از ۲ میلیارد ریال در سیرجان

فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال و دستگیری ۶ عامل تنظیم این تسهیلات خبر داد.

به گزارش راه آرمان؛ محمدرضا ایران نژاد فرمانده انتظامی سیرجان از کشف ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی به ارزش ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال و دستگیری ۶ عامل تنظیم این تسهیلات خبر داد.

وی گفت: ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی با همکاری نماینده اداره حقوقی یکی از بانکهای شهرستان پرده از ۵ فقره تسهیلات غیرمجاز بانکی برداشتند.

ایران نژاد در این رابطه افزود: متهمان با استفاده از جعل اسناد، مدارک و مهرهای بانکی و اخذ مبالغ گزاف اقدام به پرداخت تسهیلات به افراد مورد نظر خود می کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیرجان مبلغ تسهیلات مورد نظر را ۲ میلیارد و یکصد میلیون ریال اعلام و تصریح کرد: با هماهنگی مراجع قضائی ۶نفر در این رابطه دستگیر و در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود معترف شدند.

ایران نژاد با اشاره به اینکه رسیدگی و پی جوئی جرائم و تخلفات مالی و اقتصادی در حیطه وظایف پلیس آگاهی است خاطرنشان کرد:  در همین راستا پرونده تشکیل و متهمان برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false