نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: بنده از طراحان و موافقان این طرح هستم و هر ماه عملکرد نمایندگان منتشر می شود؛ اما گله مند از کسانی که به فوریت رسیدگی این طرح رأی نداده اند.

یحیی کمالی پور نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با راه آرمان؛ با بیان اینکه طرح هایی که به مجلس می آیند یک، دو و سه فوریتی هستند، گفت: آنچه که در خصوص شفافیت آرا نمایندگان مطرح شده مبحث دو فوریتی بودن این طرح است.

وی با اشاره به اینکه صرفا دو فوریتی بودن این طرح رأی نیاورده است، ابراز کرد: بنده از طراحان و موافقان  این طرح هستم و هر ماه عملکرد نمایندگان منتشر می شود؛ اما گله مند از کسانی که به فوریت رسیدگی  این طرح رأی نداده اند.

کمالی پور عنوان کرد: هر چه هست، مردم باید بدانند و پشت پرده ای نباید وجود داشته باشد؛ از استان کرمان به صورت داوطلب تمام آمار و ارقام من ماهیانه منتشر می شود و افتخار می کنم، چرا که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مردم حق دارند که بدانند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اتفاقاتی که در خصوص طرح شفافیت آرا نمایندگان طی روزهای اخیر رخ داده است؛ مقام معظم رهبری شاید طی روزهای آینده مواردی را بیان کنند؛ بنابراین هر موضعی را که ایشان اتخاذ کنند ما نیز حتما مد نظر قرار خواهیم داد و بر اساس آن عمل می کنیم.

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری