×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

یازدهمین نمایشگاه مبلمان و کالای خواب در سیرجان برگزار می شود/این نمایشگاه ۱۳۰ غرفه دارد

رئیس اداره اصناف شهرستان سیرجان گفت:یازدهمین نمایشگاه مبلمان،لوستر،کالای خواب و فرش دست بافت در متراژ ۲۵۰۰متر مربع و۷۰ غرفه غیر بومی و۱۰ غرفه بومی و ۵۰غرفه رفاهی در محوطه ایستگاه اتوبوس رانی شهرداری دایرشده است .

اسدی رئیس اداره اصناف شهرستان سیرجان در گفتگو با خبرنگار راه آرمان اظهار داشت: یازدهمین نمایشگاه مبلمان،لوستر،کالای خواب و فرش دست بافت در متراژ ۲۵۰۰متر مربع و۷۰ غرفه غیر بومی و۱۰ غرفه بومی و ۵۰غرفه رفاهی در محوطه ایستگاه اتوبوس رانی شهرداری دایرشده است

وی افزود: این نمایشگاه از تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۱فعالیت خودرا در شهرستان سیرجان آغاز کرده است و تا یکشنبه مورخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۶ ادامه دارد.

اسدی در خصوص خرید کالا از نمایشگاه گفت:قاعده خرید به این صورت است که مشتری ابتدا فاکتور را تحویل و بیعانه خرید توسط اتاق اصناف دریافت می شود و پس از ارسال بار از ۱۰روز تا ۹۰روز اجناس را کنترل بدون عیب و نقص تحویل می گیرد و سپس تسویه می کند .

رئیس اداره اصناف شهرستان سیرجان عنوان داشت: بیشترین شرکت کنندگان این نمایشگاه از شهرهای تهران،قم هستند و قیمت های ارائه شده در این نمایشگاه ۱۰تا ۱۵ درصد زیر قیمت بازار است و توسط کارشناسان اتحادیه قیمت گذاری شده است.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false