×

منوی سایت آرمان کرمان

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

۷۶ پروژه فعال با ۲۲۰ کلاس درس در شرق استان کرمان در دست اجرا است

داریوش ورناصری معاون فنی سازمان نوسازی مدارس کشور در حاشیه سفر دو روزه به کرمان گفت: در بازدید از پروژه های فعال نوسازی مدارس در شرق استان کرمان ۷۶ پروژه با ۲۲۰ کلاس درس در دست اجرا است.

به گزارش ” راه آرمان” ؛  “داریوش ورناصری” معاون فنی سازمان نوسازی مدارس کشور به همراه سید محمد واعظی نژاد از پروژه های فعال شهرستان های شرق استان کرمان بازدید کردند و دکتر ورناصری هدف از این سفر را بازدید از پروژه های در دست اجرا نوسازی مدارس استان کرمان عنوان کرد.

معاون فنی سازمان نوسازی مدارس کشور افزود: منطقه شرق و جنوب استان کرمان که هم مرز با استان های سیستان و بلوچستان و هرمزگان می باشند و از مناطق کم برخوردار هستند، برای بازدید انتخاب شدند و تحویل پروژه های مهر ۹۹ ، برررسی پیشرفت پروژه های نوسازی شده و تعمیراتی سیل جنوب ، توزیع تجهیزات و جمع آوری بخاری های نفتی و مجهز کردن کلاس ها به سیستم های سرمایشی استاندارد از جمله اهداف این سفر به کرمان بوده است.

وی همچنین به فعال بودن ۷۶ پروژه با ۲۲۰ کلاس درس در شرق استان کرمان اشاره کرد و بیان داشت: شهرستان ریگان با توجه به رشد جمعیت دانش آموزی نیاز به تکمیل پروژه های در دست اجرا دارد و تعدادی مدرسه جدید دیگر نیز بایستی در این شهرستان ساخته شود، تا جوابگوی رشد دانش آموزی این شهرستان هم‌مرز با سیستان و بلوچستان باشد.

واعظی نژاد مدیر کل نوسازی مدارس استان کرمان که در این سفر معاون فنی سازمان نوسازی مدارس کشور را همراهی می نمود، در حاشیه بازدید از پروژه ها خاطر نشان ساخت: شهرستان بم ۸ پروژه فعال دارد که از این تعداد پروژه ۷ پروژه مدرسه سازی می باشد و ۴۳ کلاس درس ساخته خواهد شد.

وی ادامه داد: شهرستان نرماشیر ۹ پروژه فعال داریم که ۷ پروژه آموزشی و ۴۳ کلاس درس در نرماشیر ساخته خواهد و همچنین در شهرستان فهرج نیز ۱۰ پروژه در دست اجرا داریم که ۳ پروژه مدرسه سازی بوده و مابقی پروژه های محوطه سازی، حصارکشی و ..‌. می باشد.

واعظی نژاد با اشاره به پروژه های سیل در شرق استان تصریح کرد: در ریگان ۴ پروژه آسیب دیدخ در سیل داریم که ۳ پروژه تعمیراتی هستند و یک پروژه تخریب و بازسازی و همچنین پروژه های آسیب دیده سیل در شهرستان بم ۱۲ پروژه می باشد که ۱۱ پروژه تعمیراتی بوده و یک پروژه تخریب و بازسازی می شود.

عضو شورای آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: جمعیت دانش آموزی در شهرستان ریگان رو به افزایش است و نیاز به تجهیزات به ضرورت احساس می شود و با قول مساعد دکتر ورناصری معاون فنی سازمان نوسازی مدارس مبلغ ۱۰ میلیارد ریال تجهیزات برای این شهرستان اختصاص می یابد.

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false