نماینده مردم کرمان وراور در مجلس شورای اسلامی گفت: از ۱۴۰۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی استان کرمان فقط یک درصد از آن تاکنون پرداخت شده و با این بودجه نمی توان اقدامات عمرانی انجام دهیم که در این راستا باید به سازمان برنامه و بودجه تذکر جدی داده شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان ؛ محمدرضا پورابراهیمی پیش از ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کرمان اظهار داشت: توحیدی، فرماندار سابق کرمان یک فرد لایق، تاثیرگذار و منشاء خدمات بسیاری در استان و کشور بوده است.
وی از استاندار کرمان گلایه کرد و بیان داشت: این موضوع بدون هماهنگی انجام شده و در اصل نام این مراسم می بایست تکریم و معارفه باشد که در شإن توحیدی نیست.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی گفت: بابایی فرماندار جدید کرمان یک فرد توانمند است و مسلط به مسائل عمران شهری و این مهم می تواند در روند توسعه شهر کرمان موثر باشد.

پورابراهیمی با بیان اینکه هیچ مصوبه ای در شورای شهر بدون تایید فرماندار قانونی نیست ، اذعان داشت: تعامل شورا با مسئولین اجرایی کشور همواره باید در دستور کار قرار گیرد و اگر این امر اتفاق نیفتد مردم متضرر می شوند.

وی با اشاره به  ۱۴۰۰ میلیارد تومان بودجه عمرانی استان کرمان ، تصریح کرد: ۲۰۳ میلیارد تومان آن از محل اوراق بوده اما متاسفانه تاکنون این مبلغ وصول نشده و فقط یک درصد از اعتبارات عمران شهری تاکنون پرداخت شده است و با این بودجه نمی توان اقدامات عمرانی انجام دهیم که در این راستا باید به سازمان برنامه و بودجه تذکر جدی داده شود.

انتهای پیام/

 

 

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری