معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان گفت:شنواره هشتم حرکت که مقدمه ای برای جشنواره ملی است که در کرمانشاه برگزار می شود کار خود را از ۲۵ الی ۲۷ شهریور ماه به مدت سه روز آغاز می کند.

 

 

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان ؛ محمد صادق بصیری معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان در اولین نشست خبری هشتمین جشنواره حرکت این دانشگاه بیان کرد:دانشگاه ها با سه شاخص علمی، فرهنگی و سیاسی در سطح جامعه شناخته می شوند که معمولا شاخص های سیاسی همیشه بر دو شاخص دیگر غلبه می کند.

 
بصیری افزود: غلبه شاخص های سیاسی در حدی است که همانند موجی که دریا را به حرکت در می آورد مانع دیدن زلالی و سایر شاخص ها می شود.

 
وی در ادامه عنوان کرد: علی رغم اینکه تعداد انجمن های علمی دانشگاه شهید باهنر کرمان نزدیک به ۶۴ انجمن می باشد،  بیشتر انجمن های فرهنگی با ۱۷ کانون و ۹ تشکل سیاسی است ولی همیشه موضوعات سیاسی برجسته تر بوده است.

 

 

معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه شهید باهنر کرمان  با تاکید بر اینکه دانشگاه صرفا محل کار سیاسی نیست، مطرح کرد: کار علمی و فرهنگی به جای کار سیاسی باید دانشگاه ها نهادینه شود و انجمن های علمی باید در جهت حمایت و تقویت روحیه علمی دانشجویان و دانشگاه ها گام بردارند و زمینه فعالیت جمعی را برای دانشجویان فراهم کنند.

 
بصیری با اشاره به میزبانی دانشگاه شهید باهنر کرمان در جشنواره ملی حرکت سال گذشته خاطر نشان کرد: جشنواره سال گذشته یک حرکت بزرگ بود که کسب هفت عنوان برگزیده در جشنواره نهم ثمره همین تلاش بود.

 
وی تصریح کرد: در جشنواره امسال تا کنون ۵۰۰ اثر رسیده است که از بین آن ها ۲۵ اثر به دبیرخانه تهران ارسال شد که به خاطر داوری خوب کرمان دانشگاه باهنر به جشنواره ملی راه یافت.

 
این مقام مسئول در ادامه تاکید کرد: جشنواره هشتم حرکت که مقدمه ای برای جشنواره ملی است که در کرمانشاه برگزار می شود کار خود را از ۲۵ الی ۲۷ شهریور ماه به مدت سه روز آغاز می کند.

 
بصیری بیان کرد: در این جشنواره ۶۰ غرفه در هزار متر فضای نمایشگاهی داریم که ۶ کارگاه جامع و ۲۱ کارگاه تخصصی دیده شده است که در کنار آن نشست دبیران انجمن های علمی نیز برگزار می شود.

 

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری