مدیر کل امور فرهنگی دانشگاه شهید باهنر گفت:این جشنواره فرصتی مناسب برای همه دانشجویان و حتی دانش آموزان است که با بازدید از این دستاوردها می توانند بهره لازم را ببرند و هم چننی این جشنواره پای بسیاری از شرکت های دانش بنیان را به دانشگاه باز کرد که این مسئله نیز یک مزیت برای هم دانشجویان و هم این شرکت ها محسوب می شود.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان، احمد یوسف زاده در نشست خبری هشتمین جشنواره حرکت دانشگاه شهید باهنر کرمان اظهار کرد: یکی از دستاوردهای مهم جشنواره حرکت در کنار اینکه دانشجویان انجمن های علمی دستاوردهای خود را به روز می کنند این است که یک فضای علمی و فرهنگی برای دانشجویان جدید الورود فراهم می شود.

 

 

مدیر کل امور فرهنگی دانشگاه شهید باهنر تصریح کرد: از امتیازات جشنواره حرکت این است که یک خود باوری قابل ملاحظه ای را به دانشجویان می دهد که سال تحصیلی جدید خود را با یک نشاط علمی . فرهنگی آغاز کنند.

 

 

یوسف زاده خاطر نشان کرد: جدای از مسائل علمی، این جشنواره به واسطه نوع فعالیتی که می طلبد مدیریت را به دانشجویان آموزش می دهد و دانشجویان در همین دوران تحصیل خود کار یاد می گیرند و برای ورود به بازار کار آماده می شوند.

 

 

وی در پایان عنوان کرد: این جشنواره فرصتی مناسب برای همه دانشجویان و حتی دانش آموزان است که با بازدید از این دستاوردها می توانند بهره لازم را ببرند و هم چننی این جشنواره پای بسیاری از شرکت های دانش بنیان را به دانشگاه باز کرد که این مسئله نیز یک مزیت برای هم دانشجویان و هم این شرکت ها محسوب می شود.

 

 

 

انتهای پیام/م

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری