دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان گفت: از ابتدای سال جدید برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر اساس همین قانون است و ستاد به عنوان مجموعه آموزشی و فرهنگی وظیفه ترویج فرهنگ امر به فریضیتین در جامعه است.

 

 

 

 

 

 

به گزارش  شبکه اطلاع رسانی آرمان کرمان ؛سلطانی زاده دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان ظهر امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه اظهار کرد: قبل از تصویب قانون امر به معروف این کار در قالب سازمان های مردم نهاد فعالیت خود را در راستای ترویج فرهنگ عمل به امر به معروف و نهی از منکر انجام می داد.

 

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان افزود: این سازمان های مردم نهاد هم کار فرهنگی را انجام می داد و هم بیش از ۱۰ سال پیگیر تصویب قانون امر به معروف در مجلس بودند.

 

سلطانی زاده ادامه داد: از ابتدای سال جدید برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر بر اساس همین قانون است و ستاد به عنوان مجموعه آموزشی و فرهنگی وظیفه ترویج فرهنگ امر به فریضیتین در جامعه است.

 
وی تاکید کرد: برخی فکر می کنند که امر به معروف و نهی از منکر فقط مختص عفاف و حجاب است در حالی که تمام حوزه ها اعم از انرژی، نحوه صحیح مصرف، دغدغه های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی را شامل می شود.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان کرمان تصریح کرد: ستاد طرحی با عنوان طلایه داران متشکل از مردم تشکیل داده است که آموزش می بینند و وظیفه آن ها الگو سازی و ترویج فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر است نه اینکه تذکر دهند.

 

سلطانی زاده اساس برنامه های ستاد امر به معروف و نهی از منکر را آموزش عنوان کرد و گفت: ما سعی داریم افرادی را آموزش دهیم که بتوانند در جامعه الگو باشند و امر به معروف حقی است که قانونگذار به مردم داده است و از آن ها حمایت می کند.

 

 
وی بیان کرد: آموزش و معرفی الگوها، تحقیق و پژوهش در راستای ترویج این فرهنگ، حمایت های حقوقی و ارائه مشاوره به آمران به معروف از جمله اقداماتی است که ستاد آن ها را دنبال می کند.

 

انتهای پیام/م

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری