با درخواست تعدادی از رسانه های فضای مجازی استان سردار ابوحمزه فرماندهی سپاه ثارالله استان با جمعی از مدیران و خبرنگاران حوزه فضای مجازی استان دیدار و به سوالات آن ها پاسخ دادند.

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه آرمان ؛ با درخواست تعدادی از رسانه های فضای مجازی استان سردار ابوحمزه فرماندهی سپاه ثارالله استان با جمعی از مدیران و خبرنگاران حوزه فضای مجازی استان دیدار و به سوالات آن ها پاسخ دادند.
در این نشست که با حضور بیش از ۲۰ رسانه مجازی استان صورت گرفت سردار ابوحمزه ضمن خوش آمد گویی و ابراز خرسندی از فراهم شدن این نشست به شرح دیدگاه های مقام معظم رهبری و سیاست های ششم توسعه در این حوزه پرداخته و از جمله وظایف رسانه های نوین را مطالبه گری و بررسی های آسیب های استان و تعامل با مسئولین برشمرد.

فرماندهی سپاه ثارالله با یادآوری نقش خطیر خبرنگاران بیان کرد:دیده بانی فضای مجازی آن هم در این زمان که رسانه های مجازی به عنوان ابزار قدرت نرم دشمن محسوب می شود از اصلی ترین نقش مدیران و خبرنگاران رسانه های مجازی خواهد بود و حساسیت این موضوع به خوبی در فتنه ۹۶ دیده شد.

وی گفت: دومین مساله و وظیفه شما مسئولان خبرنگاران فضای مجازی تولید محتوای مطلوب مطابق با اخلاق حرفه ای و پرهیز از دامن زدن به شایعات و حفظ وحدت همراه با نقد سازنده به دور از تخریب است.
در ادامه ی این نشست  که حدود ۳ ساعت به طول انجامید مسئولان و خبرنگاران رسانه های مجازی به طرح دیدگاه های خود در حوزه های مختلف استان و بررسی اهمیت فضای مجازی در استان پرداخته و خواستار اهتمام ویژه مسئولان استان استان به توجه بیشتر به این رسانه ها شدند.

طی این نشست مدیر مسئول وب سایت بوتیا نیوز طی این دیدار با شرح گزارشی از عدم مطالبه گری مسئولان در حوزه های مختلف ابراز گلایه کرده و خواستار همراهی هرچه بیشتر مسئولان استان جهت بهبود مطالبات مردم شدند.

در ادامه سردبیر وب سایت دانشجو آزاد با بیان اینکه قشر دانشجو قشر آگاه و پویای جامعه است و از عدم ورود خبرنگاران به نشست هاو برنامه های مختلف دانشگاه ابراز گلایه کرده و افزود: متاسفانه در دانشگاه ورود خبرنگاران به حدی با محدودیت و سلیقه مداری  مواجه شده است که سایت ویژه دانشجویان بعضا قادر به پوشش مناسب این برنامه ها نیست.

مدیر مسئول وب سایت خبری کرمان ۱۴۰۰ نیز با بیان اینکه رسانه های مجازی مورد بی مهری مسئولان قرار دارند خواستار توجه بیشتر مسئولان به حوزه جدید رسانه شد.

در پایان این نشست صمیمی سردار ابوحمزه با تقدیر از رسانه های برتر از حضار با هدیه کلام امیرالمومنین “نهج البلاغه” تقدیر نمودند.

 

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری