فرماندار راور گفت: عطای وام ها ساخت و ساز و نوسازی منازل در شهرستان راور یک فرصت استثنایی است و امید است شهروندانی که در خانه های فاقد استحکام بنا زندگی می کنند نسبت به دریافت این وام ها اقدام کنند.

 

 

 

 

به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه  آرمان؛ به نقل از کاروانسرا راور؛ مالک اژدری در رابطه با آخرین وضعیت اعطای وام های ساخت و ساز و نوسازی منازل در شهرستان راور متاثر از زلزله های اخیر به خبرنگار ما گفت: بر اساس بودجه های تخصیص یافته، قرار است در شهرستان راور ۴۵۰۰ واحد مسکونی بازسازی شوند که در شهر راور به هر متقاضی ۴۰ میلیون تومان وام به همراه ۶ میلیون کمک بلاعوض و در روستاها ٣۰ میلیون تومان وام به همراه ۵ میلیون تومان کمک بلاعوض اعطا می شود.

 
فرماندار راور بیان کرد: خوشبختانه بر اساس پیگیری های صورت گرفته درصدد افزایش میزان مبلغ وام های اعطایی به هر متقاضی چه در شهر و چه در روستاها هستیم.

 

 

وی خاطرنشان کرد: این عطای وام ها یک فرصت استثنایی است و امید است شهروندانی که در خانه های فاقد استحکام بنا زندگی می کنند نسبت به دریافت این وام ها اقدام کنند.

 
اژدری به خبرنگار ما گفت: خوشبختانه طی همین چند روز افرادی که پرونده آنها در بنیاد مسکن تکمیل شده است به بانک ها معرفی شده اند و می توانند وام خود را دریافت کنند.

 

 

انتهای پیام/م

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری