برخورد خودروی پژو حامل سوخت قاچاق با سه خودروی دیگر در محور دلگان سیستان و بلوچستان  به رودبار در جنوب ۲کشته بر جای گذاشت.

به گزارش راه آرمان، قاچاق سوخت یکی از مهمترین معضلات جنوب شرق کشور است به گونه ای که امروزه  تردد زنجیر وار خودروهای حامل سوخت در جاده‌های جنوبی استان کرمان و استان سیستان و بلوچستان برای هیچ کس غریب ونا آشنا نیست خودروهایی که در همان جاده‌های قانونی و دولتی می‌تازند و کمی مانده به پاسگاه های نیروی انتظامی انتظامی  در یک چشم بر هم زدن به بیراهه زده و به یک باره در ستونی از گرد و خاک پنهان می‌شوند و ماموران و قانون را دور می‌زنند.

افزایش روز افزون جمعیت جوانان بیکار و تحصیل کرده از یک سوی و محرومیت های شدید اقتصادی و همسایگی با استانهای مرزنشین موجب شده است که سالیانه جنوبشرق کشور محلی  برای تردد این قاچاقچیان شود.

تداوم قاچاق سوخت از استانهای شرقی به افغانستان و پاکستان علیرغم اقدامات امنیتی و انتظامی صورت گرفته و اجرای قانون سهمیه بندی مصرف سوخت، سود سرشار قاچاق گازوئیل را روانه جیب سودجویان می کند.

برخورد خودروی پژو حامل سوخت قاچاق با سه خودروی دیگر عصر روز گذشته در محور دلگان سیستان و بلوچستان  به رودبار در جنوب ۲کشته بر جای گذاشت.
در این حادثه رانندگی که  بر اثر برخورد پژو ۴۰۵ با سه خودروی تویوتا وانت حامل سوخت و برخورد با کامیون وپراید رخ داد سه نفر هم مصدوم شدند.
دو سرنشین خودروی پژو در این حادثه در آتش سوختند و سه سرنشین مصدوم خودروهای دیگر را نیروهای اورژانس به مراکز درمانی منتقل کردند.

این حادثه رانندگی در محور دلگان به رودبارجنوب رخ داده و علت آن درحال بررسی است.
شاهدان عینی، سرعت و سبقت غیرمجاز خودروی پژو۴۰۵ را علت اصلی این حادثه عنوان کردند.
تهیه وتنظیم:پورحیدر
انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری