روستای دشت مهران که در ۵کیلومتری مرکز شهرستان رودبارجنوب قرار دارد هنوز ساکنان این روستا لوله کشی آب آشامیدنی مصرفی ندارند و ساکنان همچنان از بی آبی در رنج هستند.

به گزارش راه آرمان،متاسفانه آب شرب، یکی از دغدغه‌ها و مشکل مهم برخی از روستاهای رودبارجنوب و بخش جازموریان است که سال‌هاست با این مشکل دست و پنجه نرم می‌کنند.

روستای دشت مهران که در ۵کیلومتری مرکز شهرستان رودبارجنوب قرار دارد هنوز ساکنان این روستا لوله کشی آب آشامیدنی مصرفی ندارند و ساکنان همچنان از بی آبی در رنج هستند.

جرجندی یکی از ساکنان این روستا به خبرنگار ما گفت: زنان دشت مهرانی در ماه مبارک رمضان با زبان روزه باید کیلومترها با گالن روی سر در پی آب باشند آنهم آب غیر بهداشتی که  اکثر مردم روستا سنگ کلیه و بیماری معده گرفتند.


وی ادامه داد: خواهشا مسئولین از خواب بیدارشوند!!!مجتمع دشت مهران بخاطر ۴کیلومتر لوله انتقال و۳کیلومتر شبکه داخلی این مجتمع از نعمت آب آشامیدنی سالم بی بهره اند.

 

این مرد روستایی که از مشکلات آب این روستا گلایه های بسیار داشت، گفت: مسئولان باید برای مشکل سلامت آب این روستا، فکر اساسی کنند.

یکی دیگر از اهالی روستا گفت: بارها مسئولین در روستا حضور یافته و از نزدیک مشکل ما را شنیده اند اما تاکنون اقدامی اساسی برای حل این معضل نشده است.

 

این مرد روستایی تصریح کرد: استفاده از آب غیر بهداشتی موتور پمپ های کشاورزی این روستا، سلامت اهالی را به شدت تهدید می کند.

 

علی ای حال،فصل تابستان و گرمای سوزان هم در راه است و نبود آب شرب مشکلات عدیده ای را برای روستائیان بوجود خواهد آورد. تصمیم گیری بر عهده مسئولین گذاشته می شود تا اقدامات مناسب پیرو این مسئله حیاتی هرچه سریعتر صورت بگیرد.

 

تهیه وتنظیم:پورحیدر

 

انتهای پیام/

 

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری