روستای پیر خوشاب،جایی که طراحی دکوراسیون داخلی خانه هاشان شیک وبه روز از نوع سادگی ومحرومیت با طعم درد واستضعاف است.

 

به گزارش راه آرمان،روستای پیر خوشاب،جایی که طراحی دکوراسیون داخلی خانه هاشان شیک وبه روز از نوع سادگی ومحرومیت با طعم درد واستضعاف و همچنین با مردمانی از جنس فراموش شدگان است.

 

شاید این خانه در نگاه اول یک مخروبه ویا تصاویر یک فیلم سینمایی باشد و یا وسایل داخل این خانه چیزی شبیه وسایل دور ریختنی،اما این جان پناه وسرپناه یک خانواده هستند، و تنها تمام دارایی این خانه(کولر،فرش،یخچال و تلویزی ون…)

از روزی که رفتم سر زدم به این دیار فراموش شده گان یک چیز برایم تداعی می شود آن هم اینکه شک ندارم مسئولینی که مسئولیت گرفته اند قطعا فردا مسئول هستند و باید جواب بدهند،اگر این خانواده‌ها فقط یک آه بکشند.

 

منتها در بین این همه هیاهو یک چیزمقابله به مثل میکند و آن اینکه میدانم وحس میکنم خدا به فکرشان هست،چرا که درخت خرما را برایشان آفریده که با شاخه هایش حصیر بافند، و همچنین سقف سبک وخنک بسازند،باخرمایش صبحانه ،نهار وشام را مهیا می سازد.

 

پیر خوشاب، یعنی درد و غم واندوه، کودکان بی امید، جایی که در غفلت مسئولان از بی آبی می خشکد، این روستا در حدود ۱۲۰کیلومتری بخش جازموریان شهرستان رودبارجنوب واقع شده است.

بحرانی در پیش رو است که هیچ کس از آن شاید خبر ندارد مردم در برخی از روستاهای بخش جازموریان شهرستان رودبار جنوب به آخر خط رسیده اند.

پیر خوشاب یکی از این روستاهاست، روستایی که درفاصله حدود ۱۲۰ کیلومتری از بخش جازموریان شهرستان رودبارجنوب که جاده ای بسیار صعب العبور دارد و تنها خودروهای شاسی بلند و نیسان می توانند به آنجا بروند.

 

تهیه و تنظیم:پورحیدر

 

 

انتهای پیام/

 

 

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری