مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان طی احکام جداگانه ای روسای اداره‌های راه و شهرسازی شهرستان‌های کهنوج، رودبارجنوب، قلعه گنج و منوجان را منصوب کرد.

به گزارش راه آرمان، محمد ساردویی مدیرکل راه و شهرسازی جنوب کرمان، طی احکام جداگانه‌ای روسای اداره‌های راه و شهرسازی شهرستان‌‌‌‌‌های کهنوج، رودبار جنوب، قلعه گنج و منوجان را منصوب کرد.

در این احکام مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به لزوم برنامه‌ریزی مناسب و بهره‌گیری از تجارب گذشته و ضمن آرزوی توفیق، به جدیت در انجام وظایف محوله تاکید کرده است.

مراسم تودیع و معارفه با حضور معاون توسعه و منابع انسانی، مسئول حراست، فرمانده یگان حفاظت اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب کرمان، فرمانداران و جمعی از مسئولان محلی آن شهر ستانها برگزار گردید.

در این مراسم الیاس شیخی به عنوان سرپرست راه و شهرسازی منوجان، محمد ابراهیمی به عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی کهنوج، یعقوب محمدخانی به‌عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی رودبارجنوب و رضا آزادی به‌عنوان رئیس اداره راه و شهرسازی قلعه گنج معرفی شدند.

عباس سعیدی معاون توسعه و منابع انسانی اداره‌کل راه و شهرسازی جنوب کرمان ضمن معرفی روسای جدید ادارات مذکور از زحمات روسای سابق تقدیر و تشکر کرد.

تهیه وتنظیم:پورحیدر

انتهای پیام/

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری