نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس گفت: با توجه به هدف و رویکرد ما در قضیه FATF باید هوشمندانه عمل کنیم و بدانیم قوانینی که تایید و تصویب می کنیم با همه زوایا در راستای سیاست های کلی نظام قرار گیرد.

 

 

 

 

به گزارش راه آرمان ؛احمد انارکی محمدی در گفت و گو با خبرنگار ما اظهار داشت: FATF یک قرارداد بین المللی است که ما برای ورود و عضویت در ان فاصله داریم، در این قرار داد دو بحث مبارزه با پولشویی و عدم حمایت از تروریسم مطرح شده است.

 

 

وی افزود: در بحث عدم حمایت از تروریسم ، تعریف ما  از تروریست داعش ، طالبان، النصره، آمریکا و اسرائیل هستند در حالی که آمریکا و اروپایی ها کشورهایی را تروریست می نامند که از نظر ما مقاومت هستند کشورهایی همچون فلسطین، لبنان و یمن ؛ چون مردم این کشورها از حق خودشان دفاع می کنند.

 

 

انارکی محمدی خاطر نشان کرد: کشورهای آزاده جهان گروه های مقاومت هستند و ما از آنان پشتیبانی می کنیم و تا آخرین لحظه آنان را همراهی می کنیم و هیچ زمانی اجازه نمی دهیم خدشه ای بر این رابطه وارد شود.

 

 

نماینده مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی بیان داشت: موضوعی که امروز در مجلس در حال انجام است بحث چند قانون است در راستای عدم حمایت مالی از تروریست و در این راستا مذاکراتی زیادی صورت گرفته کمیسیون های تخصصی انجام شده و برای رای گیری آمده است.

 

 

وی تصریح کرد: با توجه به هدف و رویکرد ما در این قضیه باید هوشمندانه عمل کنیم و بدانیم قوانینی که تایید و تصویب می کنیم با همه زوایا در راستای سیاست های کلی نظام قرار گیرد امیدواریم با رای درستی به این قانون بتوانیم قانون درستی تصویب کنیم.

 

 

تهیه و تنظیم:مرادی

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


قالب وردپرسدانلود رایگان قالب وردپرسپوسته خبری ایرانیقالب مجله خبری