×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

گوش به فرمان ولایت بودن توصیه همیشگی حاج قاسم

به گزارش راه آرمان، فاطمه سادات حسینی در آیین افتتاح اولین رویداد تخصصی تولید محتوای دیجیتال بسیج اظهار کرد: داغ حاج قاسم هنوز بر قلبمان سنگین است و همه در فکر انتقامی سخت هستیم اما یکی از مولفه های اصلی انتقام سخت توانمند شدن است.

وی افزود: برگزاری این رویداد تولید محتوا می تواند یکی از مولفه های اصلی در جهت توانمند شدن برای گرفتن انتقامی سخت باشد.

مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان یادآور شد: سال گذشته با حضور شهید سلیمانی دیداری با خانواده شهدا صورت گرفت، در جریان این دیدار یکی از خانواده های ایثارگران دست فرزندش را گرفت و یک چرخ دور حاج قاسم زد و گفت حاج قاسم خودم، فرزندم و خانواده ام همه فدای یک لحظه نفس کشیدن شما.

حسینی بیان کرد: سپهبد شهید سلیمانی با ناراحتی به او گفت نفس کشیدن، حیات و زندگی ام را مدیون دعاهای خانواده شهدا هستم.

وی ادامه داد: دختر یکی از شهدا از سردار سلیمانی خواست تا توصیه ای به فرزندان شهدا داشته باشد، سردار شهید گفت باید گوشتان به زبان و کلام مقام عظمای ولایت باشد، سیاست های کلی جمعیت، سیاست های ۱۶ گانه خانواده و بیانیه گام دوم انقلاب را مطالعه و تبیین کنید و همواره مطالبه گر باشید.

مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان تاکید کرد: اگر می خواهیم آرمان های حاج قاسم را در جامعه پیاده کنیم بابد به علم، تکنولوژی و تولید محتوای فاخر در فضای مجازی مجهز شویم.

حسینی افزود: اگر امروز شاهد افزایش آمار طلاق در کشور هستیم یکی از دلایل آن گسترش فضای محازی و شبکه های اجتماعی در کشور است چرا که فضای محازی محتوای مناسبی برای تحکیم بنیان خانواده ندارد.

وی تاکید کرد: از دلایل کمرنگ شدن غیرت و حیا در جامعه فعالیت های دشمن در جنگ نرم است که موجب شده آرام آرام فرهنگ غربی مغایر با اسلام و انقلاب در خانواده ها نفوذ پیدا کند.

انتهای پیام/ س

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false