×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

۴۱ گام تا پلاک ۱۱

به گزارش راه آرمان؛ انتخابات یازدهم خانه ملت پیش روی ماست. اهمیت و حساسیت این دوره از انتخابات بر هیچ کس پوشیده نیست. به همین دلیل، همکاری و مشارکت برای هر چه باشکوه تر برگزار شدن آن بر همگان ضروری است.

در این میان، مسئولیت هنرمندان و اصحاب رسانه به مراتب از دیگران سنگین تر است. این امر به دلیل نقش مؤثر این گروه در شکل گیری فضای سیاسی جامعه است.

درچهل و یکمین سالگرد انقلاب و تاکید رهبر حکیم و فرزانه بر مشارکت حداکثری درانتخابات تا جایی که در سخنان اخیر خود در ۱۶ بهمن ماه فرمودند: ممکن است کسی از بنده خوشش نیاید اما اگر ایران را دوست دارد، باید به پای صندوق رأی بیاید، بنابراین هرکس به ایران علاقه‌مند است و امنیت کشور، حل شدن مشکلات و گردش صحیح نخبگانی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

لذا شایسته است که ملت با شورو نشاط حداکثری و انتخاب نامزدهای مؤمن، انقلابی، شجاع، جهادی، کارآمد (عظمت، اقتدار و بصیرت ملی ) را به دنیا نشان دهند.

کشور ما که این روزها در شرایط سخت تحریم اقتصادی به سر می برد حضور نخبگان در خانه یازدهم می تواند ، مسیر توسعه و تعالی کشور را درگام دوم انقلاب هموارسازد. البته نباید از ظرفیت و پتانسیل قوی به نام جوانان در انتخابات غافل شد.

اما باید دانست که انتخاب نامزدهای اصلح، آثار و برکات فراوانی در پی خواهد داشت که مهم ترین آنها، تصویب قوانین و مقررات منطقی و عادلانه است. نماینده اصلح، با دردهای مردم آشناست و بهترین راه را برای درمان آن برمی گزیند.

نماینده اصلح، هرگز به دام فساد و زد و بندهای سیاسی نمی غلتد و هیچ گاه به فکر گرفتن رشوه یا پارتی بازی نمی افتد. ازاین رو، دستش برای مبارزه با فساد، باز و صدایش برای دفاع از حقوق مردم بسیار بلند است پس بهتر آن است ما نیز با همان یک رأی خود، به انتخاب نامزدهای اصلح یاری رسانیم.

اما دیگر زمان موعود نزدیک است و همانطور که حضرت امام رحمت الله « مجلس را حاصل خون جمعیتی که به اسلام وفادار بودند» می دانست ما باید مدافع خون شهداباشیم .

شهیدی که امروز دنیای اسلام در هجران او اشک ماتم می ریزد، حاج قاسم سلیمانی که ( سیدالشهدای مقاومت) نام گرفت. اگر ما مدعی پاسداری و حراست از خون شهید، آرمان ها وارزش های شهدا هستیم باید پرشور و باشعور در صحنه انتخابات حضور پیداکنیم تا به منافقین داخلی و دشمنان خارجی (عزت ، استقلال و اقتدار) جمهوری اسلامی ایران را اثبات نماییم .

حامدشجاعی باغینی

انتهای پیام/ن

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false