×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در استان کرمان+اسامی و گرایش

به گزارش راه آرمان؛آخرین نتایج شمارش آراء انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی استان کرمان در “تعداد حوزه‌های انتخابیه استان” حوزه انتخابیه، به شرح زیر اعلام می‌شود.

 

  1. حوزه انتخابیه کرمان و راور

 

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ محمدرضا پورابراهیمی ۱۳۰۱۹۵ قطعی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب
۲ محمدمهدی زاهدی ۹۰۷۱۴ قطعی اصولگرا
۳ زهره سالاری ۳۶۰۶۸ قطعی اصلاح طلب
۴ میثم یوسفی ۲۸۵۸۵ قطعی مستقل
۵ محمود بابایی ۲۷۹۲۶ قطعی اصولگرا

مجموع آراء:۲۲۵۴۶۰

میزان مشارکت حوزه:

برنده:محمد رضا پور ابراهیمی و محمد مهدی زاهدی

 

  1. حوزه انتخابیه رفسنجان و انار
ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ حسین جلالی ۵۳۷۸۸  قطعی اصولگرا
۲ احمد انارکی محمدی ۴۵۷۵۳ قطعی اصلاح طلب
۳ حسن اسفندمز ۴۲۷۶ قطعی مستقل
۴ محمد بمی ناصریه ۲۷۸۹ قطعی مستقل
۵

مجموع آراء:۱۰۶۶۰۶

میزان مشارکت حوزه:

برنده: حسین جلالی

۳٫ حوزه انتخابیه زرند و کوهبنان

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ عفت شریعتی کوهبنانی ۴۴۴۵۳  غیر قطعی اصولگرا
۲ علی علویان ۹۲۷۹ قطعی اصلاح طلب
۳ محمود زارعی چورجلال آبادی ۴۸۴۶ قطعی مستقل

مجموع آراء:۶۶۵۰۲

میزان مشارکت حوزه:

برنده: عفت شریعتی کوهبنانی

۴٫ حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش
۱ شهباز حسن پور ۴۸۸۶۴ قطعی اصولگرا
۲ محمد معتمدی ۴۶۰۹۹ قطعی اصولگرا
۳ معین ضابطی ۷۲۰۸ قطعی
۴ زهرا رنجبر زید آبادی ۴۱۴۳ قطعی
۵ ملیحه سادات منصوری پور ۱۵۳۶ قطعی

مجموع آراء: ۱۱۱۴۴۴

میزان مشارکت حوزه:

برنده: شهباز حسن پور

۵٫حوزه انتخابیه شهربابک

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی ۱۳۳۵۰ غیر قطعی مستقل
۲ حسین فتاحی ۷۳۲۸ قطعی اصولگرا
۳ علی اسدی کرم ۶۳۵۳ قطعی اصلاح طلب
۴ روح الله صابری ریسه ۴۵۹۷
۵ حمید افضلی سروشک ۲۶۳۸

مجموع آراء: ۴۰۵۸۸

میزان مشارکت حوزه:

برنده: مصطفی رضا حسینی قطب‌آبادی

۶٫حوزه انتخابیه بافت،ارزوئیه و رابر

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ صمدالله محمدی ۲۶۷۸۶  قطعی اصولگرا
۲ حمدالله منظری توکلی ۲۳۲۵۰  قطعی اصولگرا
۳ بختیاری ۱۹۷۴۵ قطعی
۴ ناجی ۱۲۵۴۹ قطعی
۵ سالاری ۷۹۰ قطعی

مجموع آراء:

میزان مشارکت حوزه:

برنده: صمدالله محمدی

۷٫ حوزه انتخابیه جیرفت و عنبرآباد

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ ذبیح الله اعظمی ۵۰۳۲۰۲ قطعی اصلاح طلب
۲
۳

مجموع آراء:۱۳۵۴۵۷

میزان مشارکت حوزه:

برنده: ذبیح الله اعظمی

۸٫ حوزه انتخابیه بم، ریگان، نرماشیر و فهرج

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ موسی غضنفرآبادی ۷۹۳۸۶ قطعی اصولگرا
۲ حبیب الله نیکزادی پناه ۳۶۲۳۱ قطعی اصلاح طلب
۳ حسین شایق ۱۲۱۵۰ قطعی
۴ محمدجواد شهمراد زاده ۸۵۰ قطعی
۵ کمیل خواجه نظام ۵۰۷ قطعی

مجموع آراء

میزان مشارکت حوزه:

برنده: موسی غضنفرآبادی

۹٫ حوزه انتخابیه رودبار جنوب، فاریاب، کهنوج، قلعه گنج،منوجان

ردیف نام کاندیدا تعداد رای قطعی/غیرقطعی گرایش سیاسی
۱ منصور شکرالهی ۱۰۵۱۴۷ قطعی اصولگرا
۲ احمد حمزه ۴۹۰۶۴ قطعی اصلاح طلب

مجموع آراء:۱۵۸۵۸

میزان مشارکت حوزه:

برنده: منصور شکراللهی

 

انتهای پیام/م

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false