تاریخ انتشار :يکشنبه ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۲۴
۰
plusresetminus
مسئول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان گفت: در این رویداد ۳۰ تیم استان کرمان در رشته‌های موشن‌گرافیک، انیمیشن‌، پوستر و کلیپ‌سازی به‌رقابت خواهند پرداخت.
رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج با عنوان «برای ایران» برگزار می‌شود
حسین باقری در گفتگو با خبرنگار گروه فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی «راه آرمان»؛ با اشاره به برگزاری رویداد تولید محتوای دیجیتال بسیج تحت عنوان «برای ایران» در دانشگاه ولی‌عصر (عج) رفسنجان گفت: این رویداد در راستای دمیدن در تنور انتخابات و اینکه رسانه چه تأثیری بر حضور و مشارکت مردم دارند، برگزار می‌شود.

مسئول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: بنابه فرموده رهبر معظم انقلاب هر فردی رسانه و تریبونی در اختیار دارد، باید مردم را برای حضور و مشارکت در انتخابات ترغیب کند.

وی عنوان کرد: دشمن با تمام قوا به‌میدان آمده تا حضور مردم در عرصه انتخابات کم‌رنگ باشد چراکه معجزه حضور مردم را دیده است و نمی‌خواهد مردم پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.

باقری تأکید کرد: در این رویداد ۳۰ تیم استان کرمان در رشته‌های موشن‌گرافیک، انیمیشن‌، پوستر و کلیپ‌سازی به‌رقابت خواهند پرداخت و در پایان این رویداد، با نظر هیأت داوران، تیم‌های برتر انتخاب می‌شوند.

مسئول فضای مجازی سپاه ثارالله استان کرمان تصریح کرد: این رویداد با مشارکت سازمان فضای مجازی بسیج، مجتمع مس سرچشمه، دانشگاه حضرت ولی‌عصر (عج) رفسنجان، ناحیه مقاومت بسیج رفسنجان، حوزه هنری استان کرمان و شهرداری رفسنجان برگزار می‌شود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: عنوان این رویداد را «برای ایران» قرار داده‌ایم و امیدواریم تمام کسانی که دلشان برای وطن و کشور خود می‌سوزد، امنیت میهن اسلامی برای آنان مهم است و قلبشان برای آن می‌تپد و اقتدار و عظمت ایران اسلامی را می‌خواهند از هر جناح و سلیقه‌ای در انتخابات شرکت کنند.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcaeon6i49ne61.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما

آخرین عناوین