تاریخ انتشار :چهارشنبه ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۰۱
۰
plusresetminus
معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد:

نقش روابط عمومی‌ها در عملی‌کردن گام دوم انقلاب

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه ثارالله استان کرمان گفت: نقش روابط عمومی در گام دوم انقلاب و پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی غیرقابل انکار است.
نقش روابط عمومی‌ها در عملی‌کردن گام دوم انقلاب
رضا موحد در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ با اشاره به بیست‌ و هفتم اردیبهشت‌ماه روز ارتباطات و روابط عمومی گفت: اطلاع‌رسانی و ارتباطات، مقوله‌های اساسی در موفقیت هر نهاد و سازمانی است و به‌صراحت می‌توان گفت موفقیت یک سازمان و نهاد وابسته به عملکرد روابط عمومی آن سازمان است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه ثارالله استان کرمان با تأکید بر اینکه نقش روابط عمومی در گام دوم انقلاب و پیاده‌سازی بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی غیرقابل انکار است، عنوان کرد: مهم‌ترین وظیفه روابط عمومی و رسانه‎‌ها در شرایط فعلی تبیین است.

وی ابراز کرد: در عرصه جهاد تبیین اگر موقعیت‌شناسی خوبی داشته باشیم و شرایط خود و دشمنان را خوب ببینیم و رصد کنیم به وظیفه خود بهتر پی می‌بریم و بنابراین در جنگ ترکیبی و شناختی ما باید با جهاد تبیین، تیغ رسانه‌ای دشمن را کُند کنیم.

موحد با اشاره به دروغ‌پردازی‌ و شبهه‌افکنی رسانه‌های دشمن اظهار کرد: اگر در این شرایط مخاطبین شناخت کافی نسبت به واقعیت‌های جبهه حق و باطل شناخت کافی نداشته باشند، دچار تردید خواهند شد و در این شرایط است که جهاد تبیینی که ما انجام می‌دهیم به‌خوبی اثرگذار است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه ثارالله استان کرمان ضمن اشاره به شرایط قبل از انقلاب عنوان کرد: امروزه دشمن با شیطنت‌ها و دروغ‌پردازی‌های رسانه‌‌ای، در تلاش است شرایط کشور را در دوران رژیم منحوس شاهنشاهی در اذهان جوانان و نوجوانان تطهیر کند و می‌خواهند انقلاب اسلامی را وارونه جلوه بدهند.

وی افزود: این درحالی است که نسل امروز ما سلطه استکبار و شرایط قبل‌از انقلاب را درک نکرده‌اند و معارف و دوران باشکوه دفاع مقدس را نچشیده‌اند؛ بنابراین اگر انتقال این تجارب را به‌خوبی انجام بدهیم، به‌راحتی توطئه‌های دشمن را در این عرصه می‌توانیم خنثی کنیم.

موحد با بیان اینکه چنانچه شرایط پیش‌از انقلاب به‌خوبی تبیین کنیم، جوانان ما به‌خوبی می‌توانند حق را از باطل تشخیص دهند و در جبهه حق قدم بردارند، گفت: برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی و برای قرار گرفتن کشور در قله‌های پیشرفت، بهترین اقدام و کاری که می‌توانیم انجام دهیم، جهاد تبیین، روشنگری و بیان واقعیت‌هاست.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه ثارالله استان کرمان تأکید کرد: بیان موفقیت‌های کشور در دستگاه‌ها و نهادهای مختلف امیدآفرینی ایجاد می‌کند؛ چراکه اقشار مختلف مردم و به‌ویژه جوانان از پیشرفت‌های حاصل‌شده، اطلاع ندارند؛ بنابراین در این زمینه باید به‌خوبی و هنرمندانه اطلاع‌رسانی کنیم.

وی اظهار کرد: تمامی مسئولان باید به مردم خدمت کنند و ما نیز باید به‌خوبی این خدمات را به مردم انتقال دهیم؛ چراکه روابط عمومی‌ها پل ارتباطی بین مردم و مسئولان نظام هستند.

موحد تصریح کرد: نباید مردم را در ابهام بگذاریم و در این عرصه باید با هماهنگی بخش‌های مختلف، اطلاع‌رسانی به‌موقع و به‌جا انجام دهیم تا مردم و جامعه نسبت به آینده کشور و نظام اسلامی امیدوار باشند

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه ثارالله استان کرمان عنوان کرد: هدف ما در سپاه و بسیج این است، تمامی خدمات سپاه و بسیج که بعضاً هم شاید در رسالت و شرح وظایف ما نباشد اما در قاموس پاسداری و فرهنگ بسیجی ما نهفته است را بیان و از دستاوردهای انقلاب دفاع کنیم.

وی با تأکید بر اینکه ما باید در مقابل اقدامات ناامیدی که رسانه‌های دشمن انجام می‌دهند، کار رسانه‌ای قوی انجام دهیم، اظهار کرد: ما با بیان فعالیت و عملکردهای سپاه و بسیج، مردم را به آینده امیدوار کنیم.

موحد خاطرنشان کرد: نوکری و خدمت به مردم، فلسفه کارهای جهادی است که سپاه و بسیج انجام می‌دهند و این مدال نوکری را با افتخار مجموعه سپاه و بسیج به‌سینه آویخته است.


انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcao6n6a49nyw1.k5k4.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما