تاریخ انتشار :پنجشنبه ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۷:۴۵
۰
plusresetminus
مشاور امور اهل سنت نماینده مردم ۶ شهرستان جنوبی استان کرمان مطرح کرد:

شعاع جبهه مقاومت دانشگاه‌های غرب را درنوردیده

مشاور امور اهل سنت نماینده مردم ۶ شهرستان جنوبی استان کرمان گفت: شعاع جبهه مقاومت و طرفداری از این جریان، دانشگاه‌های آمریکا و اروپا را درنوردیده است.
شعاع جبهه مقاومت دانشگاه‌های غرب را درنوردیده
مولوی یونس چاهانی در گفتگو با خبرنگار گروه سیاسی پایگاه خبری «راه آرمان»؛ با اشاره به خیزش‌های دانشجویان دانشگاه‌های کشورهای اروپایی و آمریکایی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و غزه و محکوم کردن اقدامات رژیم غاصب و کودک‌کُش صهیونیستی گفت: دانشجویان در جریان این اقدام، از سازمان بین‌الملل درخواست دارند که نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را به‌عنوان یک جنایت‌کار محکوم کنند.

مشاور امور اهل سنت نماینده مردم ۶ شهرستان جنوبی استان کرمان ادامه داد: ندا و شعاع جبهه مقاومت و طرفداری از این جریان، آمریکا و دانشگاه‌های اروپا و غرب را درنوردیده است؛ حمایت از ملت مظلوم فلسطین و غزه در مهد تمدن غرب که ادعا دارند، دانشجویانی را تربیت می‌کنند که مجریان سیاست‌های آنان در آینده هستند، جریان دارد.

وی بیان کرد: دانشجویان آمریکایی و اروپایی، قاطعانه و بدون هراس از ملت مظلوم فلسطین و مقاومت حمایت می‌کنند و این باعث نگرانی سران منحوس آمریکا و رژیم صهیونیستی شده است.

مولوی چاهانی خطاب به سران آمریکایی و اروپایی اظهار کرد: به‌عنوان یک مسلمان اعلام می‌کنم که شما با خشم و غیظی که نسبت‌به جبهه مقاومت، مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین و غزه و اقدامات دانشجویان دانشگاه‌های اروپایی و آمریکایی دارید، بمیرید.

مشاور امور اهل سنت نماینده مردم ۶ شهرستان جنوبی استان کرمان خاطرنشان کرد: امروز دوران، واقعیت‌گرایی است و شاهد هستیم که مسلمان و آزادی‌خواهان جهان به حمایت از مردم مظلوم و بی‌دفاع فلسطین و غزه به‌پا خواسته‌اند و ان‌شاءالله پیروزی محور مقاومت، فلسطین و غزه نزدیک است.

انتهای خبر/م https://armanekerman.ir/vdcgzq9qxak9tq4.rpra.html
ارسال نظر
نام شما
آدرس ايميل شما