۱۷ / ۱۲ / ۱۳۹۹07 / 03 / 2021

اعمال محدودیت های شدید کرونایی در بردسیر

ارسال شده در ۰۵/آبان/۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹ دقیقه

مجید نجف پور گفت: با توجه به قرار گرفتن بردسیر در وضعیت بحرانی از امروز محدودیت های شدیدی در شهرستان اعمال می شود.

به گزارش راه آرمان، مجید نجف پور فرماندار بردسیر در جلسه ستاد مبارزه با کرونا این شهرستان گفت: طبق بررسی های انجام شده عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی و کوتاهی بعضی دستگاه های اجرایی در انجام وظیفه موجب قرار گرفتن شهرستان بردسیر در لیست شهرستانهای بحرانی کشور شده است.

وی افزود: باید تلاش کنیم تا روند ابتلا را در شهرستان کاهش دهیم و از امروز آنچه که در ستاد تصویب می شود دستگاه های مرتبط موظف به انجام آن هستند و اگر اجرا نکنند فرمانداری به عنوان ترک فعل از آنها به دادستانی شکایت می کند چون مسئله بازی با جان مردم است.

فرماندار بردسیر بیان کرد: از امروز دستگاه های متولی مبارزه با کرونا موظفند در قالب مصاحبه و نشست خبری به مردم اطلاع رسانی کنند تا شهروندان از وخامت اوضاع مطلع شوند.

نجف پور تاکید کرد: هیچ اولویتی برای دستگاه های اجرایی شهرستان بالاتر از مبارزه با بیماری کرونا و حفظ سلامت مردم نیست و با هر مسئول یا دستگاهی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکند برخورد قانونی می شود.

نجف پور گفت: از امروز محدودیت هایی برای ۴ گروه شغلی اعمال می شود که در گروه شغلی اول با رعایت شرایط بهداشتی کرونا فعالیت می کنند و سه گروه شغلی دیگر باید تعطیل شوند و دستگاه های ذیربط موظف به اجرایی شدن این تصمیم هستند.

انتهای پیام/ب


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند