نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس:

فعالیت نیروی انتظامی در راستای تأمین امنیت و اقتدار نظام است/ در ایران برخلاف کشورهای غربی همه از حقوق مساوی برخوردارند

01:34۰

منصور شکرالهی با بیان اینکه نیروی انتظامی با مخلان امنیت و نظم همواره مقتدرانه برخورد کرده است، گفت: در کشورهای غربی و به ویژه آمریکا که دم از حقوق بشر می زدنند، شاهد اقدامات متعدد پلیس این دولت نسبت به سیاه پوستان هستیم که این مسئله نشان از نژاد پرستی آمریکایی ها دارد.

 

 

 

منصور شکرالهی در گفتگو با راه آرمان؛ با تأکید بر اینکه دستگاه قضا در انجام مأموریت خود با فردی تعارف ندارد و اولین اقدامات را از بدنه خود آغاز کرده است و کار خود را با اقتدار انجام می دهد، گفت: عده ای از دشمنان داخلی و خارجی علیه دستگاه قضا و نیروی انتظامی جو سازی می کنند.

نماینده پنج شهرستان جنوبی استان کرمان در مجلس با بیان اینکه دستگاه قضا و نیروی انتظامی با جوسازی های کاری ندارند، عنوان کرد: این دو نهاد در راستای تأمین امنیت و اقتدار نظام فعالیت می کنند.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی با مخلان امنیت و نظم همواره مقتدرانه برخورد کرده است، ابراز کرد: در کشورهای غربی و به ویژه آمریکا که دم از حقوق بشر می زدنند، شاهد اقدامات متعدد پلیس این دولت نسبت به سیاه پوستان هستیم که این مسئله نشان از نژاد پرستی آمریکایی ها دارد.

شکرالهی با تأکید بر اینکه در جمهوری اسلامی ایران همه از حقوق مساوی برخوردار هستند و قانون اساسی ما جامع ترین قانون اساسی دنیا است، خاطر نشان کرد: در ایران با مردم همواره بر اساس اصل اسلام  و تساوی برخورد شده است.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند