سردار معروفی

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

خدمت صادقانه مردم را امیدوار می کند/ پای مردم در حد توانمان ایستاده ایم

02:07۰

سردار حسین معروفی گفت: تا زمانی که وضعیت کشور کرونایی باشد و مردم نیاز داشته باشند، پای مردم در حد و توان خودمان خواهیم ایستاد و آنان را رها نمی کنیم.

 

 

 

به گزارش راه آرمان؛ سردار حسین معروفی ظهر امروز در مرحله پایانی رزمایش کمک مؤمنانه در کرمان با تأکید بر اینکه این رزمایش یکی از کارهای ارزشمند ولی امر مسلمین مقام معظم رهبری است که پس از نیمه شعبان انجام شد، گفت: رزمایش مواسات به زیبایی در کشور ما برگزار شد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان ادامه داد: در رزمایش کمک مؤمنانه تمامی مردم، خیرین و مسئولان پای کار بودند و آنان تبعیت محض از فرمان ولی و حجت خدا و حرکت انسان دوستانه خود را بر اساس دستورات دین مبین اسلام و دستورات ائمه علیه السلام عملی کردند.

این مقام مسئول با بیان اینکه تعداد ۴۳۰ بسته معیشتی مهم نیست و این تعداد یک عدد است، تصریح کرد: مهم فیزیک کار و زیبایی فکر است، مهم این است که انسان هایی بخشی از حقوق خود را برای حرکت کمک مؤمنانه اختصاص داده اند و ما در این اقدام، زیبایی یک فکر، یک فیزیک را می بینیم و زمانی که اندیشه و فکر انسان زیبا باشد، به زیبایی عمل خواهد کرد.

وی ادامه داد: زمانی که انسان زیبا فکر می کند، درون رزم قوی شود و زمانی که درون رزم قوی شود، برون رزم در برابر دشمن قوی خواهد بود و سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی یکی از مصداق ها موفقیت انسان است.

سردار معروفی ابراز کرد: استان کرمان در زمینه رزمایش کمک مؤمنانه جزو استان های موفق بوده و اقدامات خوبی در این راستا انجام داده است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به برگزاری دو مرحله و شش فاز کمک مؤمنانه در سطح کشور اظهار کرد: از آغاز هفته وحدت تا پایان سال نیز ۶ مرحله برگزاری رزمایش کمک مؤمنانه تعریف کرده ایم که بسته های معیشتی، نوشت افزار و جهیزیه را دراین مراحل توزیع خواهیم کرد.

این مقام مسئول با بیان اینکه توزیع جهیزیه را به صورت منطقه ای در شهرستان‌های دارای اهل تسنن همزمان با آغاز هفته وحدت خواهیم داشت، عنوان کرد: تا زمانی که وضعیت کشور کرونایی باشد و مردم نیاز داشته باشند، پای مردم در حد و توان خودمان خواهیم ایستاد و آنان را رها نمی کنیم.

وی گفت: در زمینه محرومیت زدایی و کمک مؤمنانه تمامی کارها بر اساس روتین انجام شد و ما در مرحله اول ۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان از طریق سپاه و بسیج به استان آورده ایم و زیبایی این موضوع را دیده ایم که همگان در این رزمایش حضور داشته اند.

سردار معروفی با تأکید بر اینکه همه باید با هم کمک کنیم و نباید در حوزه خدمات دهی نگاه سیاسی داشته باشیم، ابراز کرد: مردم عزیز ما ۴۱ سال پای انقلاب ایستاده اند و به همین دلیل است که دشمن فشار می آورد.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان در پایان با بیان اینکه ما می توانیم بسیاری از مشکلات را حل کنیم چرا که استان ما غنی است، خاطر نشان کرد: خدمت صادقانه و خالصانه به مردم باعث امید در جامعه می‌شود و دشمنان را ناامید خواهد کرد.

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند