۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۹

معاون پشتیبانی سازمان حمل و نقل  بار مسافر کرمان تاکید کرد؛

برخورد قاطع با رانندگان متخلف تاکسی در خصوص افزایش کرایه/تخلفات بهداشتی تاکسیرانان رصد می شود

02:00۰

مهدی نژاد گفت: نرخ کرایه کرمان به باغین هنوز توسط فرمانداری تایید نشده و رانندگان موظفند همان نرخ قبلی را دریافت  و برای رعایت پروتکل های بهداشتی تنها سه مسافر سوار کنند.

به گزارش راه آرمان، متاسفانه کرونا هر روز رکورد شکنی می کند و بر تعداد فوتی ها و مبتلایان افزوده می شود.

می توان گفت اکثر این اتفاقات به دلیل رعایت نکردن برخی از مردم و شهروندان می باشد، از جمله آن می توان به راننداگان تاکسی و یا مسافران اشاره کرد.

طی تماس های مکرر متوجه شدیم که تعدادی از رانندگان تاکسی مسیر کرمان به باغین پروتکل های بهداشتی را رعایت نکرده و همچنین کرایه زیادی از مسافرین دریافت می شود.

محمد مهدی نژاد معاون پشتیبانی سازمان حمل و نقل بار و مسافر کرمان در این رابطه به خبرنگار ما گفت :به دلیل جلوگیری از شیوع گسترده کرونا طبق مصوبه کمیسون عمران و شورای عمومی شهر مطرح شد تا ۱۵ درصد به نرخ کرایه تاکسی های درون شهری افزوده شود.

وی ادامه داد: از ابتدای امسال رانندگان تاکسی موظف شدند جهت رعایت پروتکل های بهداشتی بجای ۴ نفر سه نفر مسافر سوار کنند و نرخ کرایه آنها در مسیر کرمان به باغین به ۴ هزار و ۶۰۰ تومان افزایش یافت.

معاون پشتیبانی سازمان حمل و نقل  بار مسافر کرمان افزود: این نرخ تا پلیس راه باغین مصوب شده و از آنجا به سمت داخل شهر نرخ هزار تومان کرایه مشخص شده که در کل رانندگان باید مبلغ ۵ هزار و ۶۰۰ تومان از مسافران دریافت کنند.

مهدی نژاد با تاکید بر اینکه با رانندگان متخلف قاطعانه برخورد خواهد شد، اذعان کرد: البته نرخ جدید مصوب شده اما هنوز به تایید فرمانداری نرسیده است در صورت تایید، رانندگان  از کرمان تا خود باغین می بایست مبلغ ۶ هزار تومان از مسافران دریافت کنند و اگر راننده ای تخطی و مبلغی بیش از این دریافت کند مسافر می تواند شماره پلاک را به سامانه ۱۰۰۰۱۷۹۸ پیامک کند.

وی تصریح کرد: پس از دریافت پیامک تاکسی مورد نظر در ابتدا جریمه و در تخلفات بعدی توقیف خواهد شد.

انتهای پیام/نامجو

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند