۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۹

یادداشت؛

فرصت سوزان طلبکار

03:00۰

تعابیر اینکه فرصت سوزی نمی کنیم را در بایدن دیدید یا معاون صهیونیست ضد ایرانی او هریس، که فریاد مذاکره مجدد دارید و ادعای توجه به رهنمودهای رهبری را دارید؛ مگر توجه شما را به داخل کشور تذکر نداد که امروز فرصت سوزی و فرصت سازی نطق قبل از خداحافظی ۸ساله شما شده است.

 

به گزارش راه آرمان؛ بیش از هفت سال از روی کار آمدن دولت یازدهم و دوازدهم می گذرد که به قول دوستی دو سال آن به مذاکره، دو سال دیگر منتظر جواب مذاکره، دوسال منتظر رفع تحریم ها و دو سال پایانی تعریف مذاکره و آسمان ریسمان به هم بافتن گذشت که در این میان به ناحق از مذاکره امام حسین علیه السلام با شمر سخن گفتید، از صلح امام حسن علیه السلام با معاویه بدون دلیل آن سخن به میان آوردید، از امام خمینی گفتید که این اواخر از شعار معروف مرگ بر آمریکا کوتاه آمده بود.

از این سخن گفتید که آمریکا کدخداست که اگر روی یک دکمه دست بگذارد ایران رو هواست و امضای کری تضمین است؛ این جملات در زمانی از حلقوم حضرات بیرون می آمد که آمریکایی ها مدام می گفتند ما به تحریم ایران اعتیاد پیدا کرده ایم و ژن ایرانی تقلب و دروغگوی است، ایرانی ها تروریست و حامی تروریستند، آنهاعامل ناامنی در منطقه اند، سپاه و نیروی قدس را تروریست نامیدند، فرمانده عزیز نیروی قدس و پیشگام در مبارزه با تروریسم را مظلومانه ارباً اربایش کردند. نقشه براندازی طی سال های ۹۲ تا۹۸برای نظام را طراحی کردند.

محکومیت پشت محکومیت علیه نظام در دستور کار آمریکایی ها در مجامع بین المللی  بود، ائتلاف سازی جهانی و منطقه ای علیه نظام انجام دادند تیم های ترور خود را فعال تر از قبل کردند ، نفت ایران را با وجود شدید نیاز به این طلای سیاه بر خود و بر هم پیمانانشان حرام کردند، بدترین تحریم های ضد بشریت را علیه بیماران ما لحاظ کردند و تماشا کردند چگونه روی تخت بیمارستان ها جان دادند.چه شده که بعد از ۸ سال و با اختیارات تام فرصت ها و جوان های متعهد را سوختید واردات را باز کردید تاجایی که سنگ پا، دسته بیل و نعل اسب و…. را به قیمت تعطیل شدن هزاران کارخانه و کارگاه به نظاره نشستید امروز با روی کارآمدن احتمالی پیرمرد حلقه به گوش صهیونیست ها هوس مذاکره کردید و با تشر می گویید هر کجا ببینیم شرایط برای لغو تحریم آماده است از آن استفاده خواهیم کرد؛ هدف‌ ما از بین بردن تحریم‌های ظالمانه است؛ هرجایی هر فرصتی مناسب باشد کارمان را انجام می‌دهیم؛ هیچکس حق فرصت‌سوزی ندارد. از هر فرصتی‌ که به نفع منافع ملی مردم و رفع تحریم باشد استفاده خواهیم کرد؛ این مسئله حزبی و جناحی نیست؛ البته هر گامی که بخواهیم برداریم به رهنمودهای مقام معظم رهبری توجه خواهیم کرد.

این تعابیر که فرصت سوزی نمی کنیم را در بایدن دیدید یا معاون صهیونیست ضد ایرانی او هریس که فریاد مذاکره مجدد دارید و ادعای توجه به رهنمودهای رهبری را دارید. مگر طی ۸ سال گذشته ایشان بارها ازعدم اطمینان به طرف مقابل صحبت نکرد و توجه شما را به داخل کشور تذکر نداد که امروز فرصت سوزی و فرصت سازی نطق قبل از خداحافظی ۸ساله شما شده است.

نویسنده: م. سنجری

انتهای پیام/م


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند