۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۹

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان:

پایگاه های بسیج در ادارات باید مطالبه گر جبهه انقلاب و مردم باشند/ورود سپاه برای حل معضلات حاشیه شهر

02:00۰

سردار معروفی گفت: پایگاه های بسیج از بطن مردم هستند و باید به دنبال حل و فصل معضلات مردمی باشند و حتی آنها باید نسبت به  بی عدالتی و ناکارآمدی برخی مسئولان ادارات و سازمان ها عکس العمل نشان داده و جلوی آنها را بگیرند.

سردار حسین معروفی فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان طی گفتگویی با راه آرمان؛ در رابطه با اینکه محرومیت زدایی یکی از اولویت های کاری سپاه در استان کرمان است، اظهار کرد: متاسفانه ایرادهایی در کار است و وضعیت برخی از حاشیه های شهر کرمان حتی از منطقه زهکلوت نیز بدتر است.

وی گفت: متاسفانه کنترلی در واگذاری ملک و زمین در حاشیه های شهر وجود ندارد و همچنان رو به توسعه است.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان افزود: در این رابطه بارها با استانداری، فرمانداری و شهرداری جلسات متفاوتی صورت گرفته  و سپاه هم برای در اختیار قرار دادن نیروی بسیج برای شناسایی معضلات اجتماعی اعلام آمادگی کرده و نیروهایی نیز در این راستا در پایگاه های مقاومت محلات و حاشیه ها انجام وظیفه می کنند.

سردار معروفی عنوان کرد: سپاه اخیرا در رابطه با آبرسانی به منطقه سعیدی ورود کرده و نتایجی هم در بر داشته است.

وی تصریح کرد: یکی از اولویت های کاری ما حاشیه شهر است، زیرا نگاه ها به جنوب و شرق خوب شده، اما متاسفانه در مرکز شهر دچار مشکلاتی هستیم  که باید حتما پی گیری شوند.

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان همچنین در رابطه با نقش پایگاه های بسیج در ادارات، ابراز کرد: پایگاه های بسیج در ادارات باید مطالبه گر جبهه انقلاب و مردم باشند.

سردار معروفی ادامه داد: زیرا این پایگاه های بسیج از بطن مردم هستند و باید به دنبال حل و فصل معضلات مردمی باشند و حتی آنها باید نسبت به  بی عدالتی و ناکارآمدی برخی مسئولان ادارات و سازمان ها عکس العمل نشان داده و جلوی آنها را بگیرند.

وی تاکید کرد: مفهوم حضور پایگاه بسیج در یک اداره به همین معناست که طرح مسئله کرده و به مشکلات مردمی رسیدگی کند و الا داشتن یک تابلوی بسیج  بر سردر یک اداره بدون فعالیت معنا ندارد.

انتهای پیام/نامجو


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند