۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۹

فرمانده سپاه شهرستان بم مطرح کرد؛

اجرای بیش از ۵۰ عنوان برنامه بسیج دربم/ آغاز محدودیت تردد از اول آذر ماه

01:53۰

احمد بدر آبادی گفت : به مناسبت هفته بسیج بیش از ۵۰ عنوان برنامه بسیج در شهرستان بم اجرا می شود.

به گزارش راه آرمان؛ صبح امروز یکم آذر ماه احمد بدر آبادی فرمانده سپاه شهرستان بم در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین دانشی امام جمعه بیان کرد: طرح سردار شهید حاج قاسم سلیمانی به مناسبت هفته بسیج جهت مقابله با ویروس کرونا به صورت محله محور و خانه به خانه با همکاری شبکه بهداشت شهرستان انجام می شود.

وی با اشاره به شرایط بحرانی کرونا در شرق استان گفت:از امروز به مناسبت شروع هفته بسیج و آغاز طرح محدودیت های کرونایی در هشت نقطه شهر بم و بروات جهت کنترل ورودی های تور ایست بازرسی برپا شده است.

بدرآبادی در ادامه افزود: به مناسبت هفته بسیج اقداماتی اعم از کمک مومنانه ، نذر خون بسیجیان ، افتتاح سرویس بهداشتی، اجرای نشست های روشنگری مجازی در طرح ثامن، تقدیر و تشکر از مدافعان سلامت، خدمات معیشتی، کاهش آسیب های اجتماعی با رعایت ضوابط بهداشتی در حاشیه شهر، طرح ازدواج آسان در شهرستان، افتتاح طرح جهادی کلاس مهربانی، افتتاح پروژه های محرومیت زدایی و اقتصاد مقاومتی، عمران بسیج، تجلیل از خانواده معظم شهدا اجرایی می شوند.

همچنین حجت الاسلام دانشی امام جمعه شهرستان بم در این دیدار ضمن خدا قوت به فرمانده سپاه بم و کادر سپاه و بسیج و تمام بسیجیان این شهرستان ابراز کرد: امام راحل با آن مقام بزرگ گفت: خداوند من را با بسیجیان محشور کند،بسیجیان همیشه در تمام صحنه های انقلاب در راس امور قرار گرفته و کار را به نحو احسن جلو برده اند.

وی از طرح پایش محله ای و خانه به خانه استقبال کرد و گفت:  در اجرایی شدن این طرح من در کنار سپاه و بسیج هستم  و از هیچ کمکی دریغ نخواهم کرد.

انتهای پیام/بم


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند