۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۹

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان مطرح کرد؛

اعلام اولویت‌های پژوهشی استانداری کرمان به تمام مراکز پژوهشی

01:002۰

اولویت‌های پژوهشی استانداری کرمان به تمام مراکز پژوهشی و فناوری استان شامل دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي، پارك‌هاي علم و فناوري و موسسات پژوهشي اعلام شد.

به گزارش راه آرمان، محمدرضا وفائی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان پیش از ظهر امروز با اعلام اولویت‌های پژوهشی استانداری کرمان، اظهار کرد: بررسی تاثیر حضور اتباع افغانستانی بر شدت معضل حاشیه‌نشینی در شهر کرمان از جمله این اولویت‌هاست.

وی با اشاره به زلزله‌خیز بودن استان و تاثیرپذیری مناطق مختلف از این بلای طبیعی بیان کرد: بر همین اساس شناسایی موقعیت و حریم گسل‌های استان جزو اولویت‌های پژوهشی قرار دارد.

سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری کرمان بررسی مدل برنامه پیشرفت اجتماع محور بافت‌های ناکارآمد غیررسمی شهرهای ایران در چارچوب نظریه عدالت در برخی مناطق کرمان و بررسی مبانی الگوی پیشرفت دولت رفاه گستر با رویکرد عدالت اجتماعی با توجه به شرایط اقتصاد سیاسی استان را از دیگر اولویت‌های پژوهشی استان عنوان کرد.

وفایی از دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالي دولتي و غيردولتي، پارك‌هاي علم و فناوري و موسسات پژوهشي خواست تا نسبت به تهیه و ارسال پروپوزال های پژوهشگران اقدام جهت ارزیابی به دفتر برنامه ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری اقدام کنند.

انتهای پیام/نامجو


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند