خانه محروم

توسط فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) صورت گرفت؛

افتتاح خانه محروم به مناسبت هفته بسیج در کرمان

02:28۰

عصر امروز به مناسبت هفته بسیج ۱۰واحد مسکن توسط ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) افتتاح و در اختیار محرومان استان قرار گرفت.

به گزارش راه آرمان؛حمیدرضا حسینخانی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه ثارالله استان کرمان در حاشیه افتتاح خانه محروم در روستایی حسین آباد کرمان گفت:با تقدیر و تشکر از همه عواملی که به فکر محرومین استان هستند و برای رفع محرومیت تلاش می کنند.

وی تصریح کرد: لذا باید از کمیته امداد استان،بسیج سازندگی و حوزه های خواهران و برادران  که در راستای محرومیت زادیی ما را یاری کردند کمال تشکر را به عمل آوریم.

وی توضیح داد:در دومین روز از هفته بسیج  به نام (بسیج خادم مسجد و خادم مردم) این خانه را در روستایی حسین آباد کرمان افتتاح کردیم و در این هفته نزدیک به ده خانه دیگر را آماده برای تحویل به محرمین در راین ، گلبافت ،ماهان و باغین تا پایان هفته بسیج افتتاح می شود.

حسینخانی اظهار داشت:از جمله فعالیت های دیگری که در هفته بسیج در راستای محرومیت زدایی در دستور کار داریم ساخت سرویس بهداشتی و ترمیم خانه های محرومان توسط بسیج سازندگی است

وی اذعان کرد :همچنین با کمک حوزه های مقاومت در موضوع آزادی زندانیان جرایم غیرعمد ورود کردیم که در پایان هفته بسیج در گلزار شهدای کرمان در جوار سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی این امر خداپسندانه انجام می شود.

وی در پایان گفت: در هفته پر برکت بسیج  کمک های مومنانه کار دیگری است که در دستور کار خود داریم که امیداواریم که بتوانیم به افرادی که به واسطه ویروس منحوس کرونا مشکل برایشان ایجاد شده را یاری برسانیم.

 

انتهای پیام/طالبی پور


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند