۱۱ / ۰۹ / ۱۳۹۹

رئیس بسیج هنرمندان جیرفت خبر داد؛

اهدای خون توسط هنرمندان بسیجی جیرفت

01:18۰

«سعید سالارگنجی» اهدای خون جمعی از هنرمندان و خبرنگاران بسیجی جیرفت برای کمک به بیماران نیازمند خبر داد.

به گزارش راه آرمان؛ «سعید سالارگنجی» رئیس بسیج هنرمندان جیرفت، ضمن تبریک هفته بسیج از حس انسان‌ دوستی و مشارکت فعالانه هنرمندان و خبرنگاران بسیجی در اهدای خون ابراز خرسندی کرد و گفت: اهدای خون به‌ نوعی اهداء زندگی به همنوعان بوده و شکرانه به ‌جای آوردن نعمت سلامتی، اهدا خون است.

وی افزود: امروز هم زمان با هفته بسیج، جمعی از هنرمندان و خبرنگاران بسیجی شهرستان جیرفت در اقدامی خداپسندانه، در سازمان انتقال خون این شهرستان حضور یافته و اقدام به اهدای خون کردند.

سالار گنجی خاطرنشان کرد: اهدای خون اقدامی مهم در راستای نجات جان بیماران نیازمند است و این امر علاوه بر اجر اخروی، موجب افزایش روحیه مردم دوستی می شود.

رئیس بسیج هنرمندان جیرفت ادامه داد: بسیج همواره در عرصه های مختلف پیشرو بوده و از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون نیز شاهد نقش آفرینی بسیجیان به ویژه هنرمندان بسیجی در عرصه های آگاهی بخشی راه های پیشگیری از ابتلا به کرونا بوده ایم.

وی در خاتمه ضمن تشکر از رئیس و کارکنان سازمان انتقال خون جیرفت، عنوان کرد: با این اقدام امیدواریم بتوانیم گام هر چند کوچک در راستای توسعه فرهنگ اهدای خون و کمک به بیماران نیازمند برداریم.

انتهای پیام/ محمدی


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند