تشدید نظارت بر رعایت محدودیت های کرونایی در جیرفت

ارسال شده در ۰۱/آذر/۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰ دقیقه

«ابوذر عطاپور وزیری» گفت: نظارت‌ بر اجرای محدودیت‌های کرونایی، تشدید یافته و به همین منظور ۱۰ گروه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان نظارت می‌کنند.

به گزارش راه آرمان؛ «ابوذر عطاپور وزیری» فرماندار جیرفت گفت: شهر جیرفت برای نظارت بیشتر به ۱۰ حوزه تقسیم‌بندی شده و تیم‌های ناظر متشکل از سازمان صمت جنوب کرمان، فرمانداری، مرکز بهداشت و بسیج هستند.

وی افزود: نظارت‌ بر اجرای محدودیت‌های کرونایی، تشدید یافته و به همین منظور ۱۰ گروه بر رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و مصوبات ستاد مقابله با کرونا در این شهرستان نظارت می‌کنند.

عطاپور وزیری ابراز کرد: توسط این گروه های نظارتی در ۲ نوبت صبح و عصر نظارت کامل بر سطح شهر انجام شده و به طور مستمر از نقاط مختلف شهر بازدید می‌ شود.

رئیس شورای تامین جیرفت ادامه داد: ناظران از برگزاری مراسم و هرگونه تجمع در سطح شهرستان جلوگیری می‌کنند.

وی با اشاره به این که اصناف و بازاریان در راستای رعایت مصوبات ستاد کرونا تاکنون همکاری مطلوبی با فرمانداری داشته‌اند، اظهار کرد: مصوبات جدید ستاد کرونا از طریق اتاق اصناف به صنوف مختلف اطلاع‌رسانی شده است.

عطاپور وزیری بیان کرد: صبح امروز از بانک‌ها و ادارات دولتی بازدید بعمل آمد و در این بازدیدها به دلیل عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی تذکراتی جدی به سه بانک داده شد.

فرماندار جیرفت خاطرنشان کرد: مبارزه با کرونا نیازمند مشارکت کلیه مردم است و مردم باید نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی به ویژه رعایت فاصله اجتماعی، پرهیز از حضور در فضاهای شلوغ و استفاده مداوم از ماسک اهتمام ورزند.

وی از ممنوعیت برگزاری هرگونه مراسم در بهشت‌زهرا و تالارهای شهرستان خبر داد و گفت: برای حفظ سلامت مردم با هنجارشکنان برخورد می‌شود.

عطاپور وزیری اضافه کرد: ورودی و خروجی‌های شهرستان توسط پلیس راهور کنترل و از ورود خودروهای غیربومی نیز جلوگیری می‌شود.

رئیس شورای تامین جیرفت تاکید کرد: وضعیت شهرستان جیرفت به لحاظ شیوع ویروس کرونا قرمز است بنابراین باید مصوبات ستاد مقابله با کرونا توسط عموم همشهریان رعایت شود.

وی با بیان این مطلب که محدودیت‌های کرونایی از امروز در این شهرستان افزایش پیدا کرده است، ادامه داد: تمامی دستگاه‌های دولتی با یک‌سوم ظرفیت خود فعالیت و خدمت رسانی می‌کنند.

عطاپور وزیری در خاتمه یادآور شد: طبق مصوبات ستاد مقابله با کرونا، اماکن ورزشی و مراکز آموزشی در این شهر تعطیل شده و مشاغل ضروری گروه یک همچون کارخانه‌های تولیدی، مراکز توزیع کالاهای اساسی و مواد غذایی و مراکز امدادی و خدماتی تحت هر شرایطی فعالیت می کنند.

انتهای پیام/ محمدی


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند