جانشین ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه ثارالله استان کرمان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه ثارالله استان کرمان:

هفته بسيج فرصتی براي زنده نگه داشتن ارزشها و روح بسيجي

02:57۰

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه ثارالله استان کرمان :هفته بسيج در حقيقت فرصت و بهانه‌اي براي زنده نگه داشتن ارزشها و روح بسيجي در آحاد ملت، مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است.به گزارش “راه آرمان” حمیدرضا حسینخانی جانشین ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه ثارالله استان کرمان در نشست خبری به مناسبت هفته بسیج گفت: هفته بسيج در حقيقت فرصت و بهانه‌اي براي زنده نگه داشتن ارزشها و روح بسيجي در آحاد ملت، مخصوصاً جوانان پرشور و مدافعان عاشق صادق است.

وی با اشاره به اینکه همه ما باید صحبت های امامین انقلاب را به خوبی مطالعه کنیم تصریح کرد:باید بدانید بسیج یک نهاد و یک سازمان دولتی نیست بلکه یک فکراست و بسیجی ها کشور افرادی هستند که از جبهه انقلاب و اسلام  دفاع کردند.

حسینخانی توضیح داد:همان طور كه امام و پيشواي راحل عظيم الشأن ما فرمودند، من هم آرزو مي كنم و از خدا مي‌خواهم كه با بسيجيان محشور باشم. بسيج يك افتخار و يك ارزش است و ما می بایست سعي كنيم اين روحيه بسيجي را براي كشور و انقلاب و اسلام حفظ كنيم.

وی با اشاره به  هفته بسیج ،ادامه داد :هفته بسیج بهترین فرصت برای مرور سبک زندگی انقلابی و جهادی در مدیریت کشور است ، هرجا که مادر مدیریتمان به نیروی عظیم و تفکر بسیج تمسک کردیم موفق بودیم و هرجا که غفلت نمودیم آسیب دیدیم .

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت امیرالمومنین(ع) سپاه ثارالله استان کرمان گفت:همان جور که همه میدانیم در اسلام داعشی ،وهابی و شیرازی ها هم هستند که ما باید هوشیار باشیم و همه را به اسلام ناب محمدی لقب ندهیم. در بسیج هم افراد مخلص زیادی هستند و در بین آن ها نفوذی های هم حضور دارد که چهره بسیج های پاک و مخلص را خدشه دار می کنند.

وی اذعان کرد:همه ما و بسیجیان باید در وهله اول افتخار کنیم که مسلمان هستیم و در وهله دوم بسیجی هستیم و باعث مسرت ما هست که راه و رسم بسیج و اسلام که راه مقدس و عاقبت بخیری هست را انتخاب کرده ایم .

حسیخانی با بیان اینکه بسیجی های مخلص باید با اراده و ایمان راه دفاع  از ارزش های اسلامی و جبهه حق و مدافعین راستین اسلام را در پیش رو بگیرند ادامه داد: به همین دلیل است که انقلاب اسلامی و بسیج دشمن زیاد دارند و با سپاه و بسیج مخالف هستند چون این دو محافظ انقلاب اسلامی هستند.

وی اضهار داشت:باید توجه داشته باشیم راه برون رفت از سختی ها و مشکلات و ایستادگی در برابر استکبار جهانی تمسک به سیره بسیج و اتخاذ سبک مدیریت جهادی و انقلابی است که تجلی گاه آن در بسیج هویداست

حسیخانی در پایان گفت:حضور مستمر بسیج در میدان ایثار و مجاهدت و خدمت به مردم در ایام مبارزه با کرونا نمود بیشتری پیدا کرد و همه بسیجی ها باید با خلوص نیت فقط و فقط برای برای رضای خدا کارها را انجام دهند که اگر غیر از این باشد راه را به بیراه میروند.

انتهای پیام/طالبی پور


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند