۱۶ / ۱۲ / ۱۳۹۹06 / 03 / 2021

ورود به شهرستان زرند ممنوع

ارسال شده در ۰۱/آذر/۱۳۹۹ - ۱۰:۲۰ دقیقه

علی صادق زاده از آغاز محدودیت های جدید کرونایی و ممنوعیت ورود خودرو ها با پلاک غیربومی به زرند از اول آذرماه سال‌جاری خبر داد.

به گزارش راه آرمان ، علی صادق زاده فرماندار و رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در زرند، آغاز و اجرای محدودیت های جدید و گسترده ای در سطح شهرستان را از شنبه اول آذرماه به مدت دو هفته اعلام کرد.

وی با بیان اینکه شهرستان زرند در وضعیت قرمز فوق خطرناک شیوع کرونا قرار دارد، بیان کرد: از شنبه اول آذرماه تمامی مشاغل و اصناف گروه ۲، ۳، و ۴ در زرند به استثناء مشاغل گروه ۱ (مایحتاج مردم)، تعطیل کامل و از فعالیت منع هستند.

صادق زاده افزود: تمامی ادارات، دستگاه های اجرایی و بانک های دولتی شهرستان با ظرفیت ۵۰ درصدی پرسنل خود فعالیت می کنند و مدیران مربوطه باید ترتیبی اتخاذ کنند تا در مدت اجرای قانون دورکاری کارمندان، هیچگونه خللی در فرآیند نظام اداری و رسیدگی به درخواست های ارباب رجوع به وجود نیاید.

رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان زرند همچنین از ایجاد پست ایست و بازرسی توسط نیروهای انتظامی، امنیتی و بسیجی از صبح شنبه اول آذرماه در چهار نقطه ورودی شهرستان از سمت استان یزد در شهر سیریز، از سمت شهرستان رفسنجان در روستای جرجافک، از سمت مشهد، راور و کوهبنان در محل استقرار پاسگاه پلیس راه زرند_راور و از سمت شهر کرمان در ریحانشهر خبر داد.

وی تصریح کرد: ورود تمامی خودروهای شخصی با پلاک غیربومی به شهرستان ممنوع است، ضمن اینکه خروج خودروهای بومی با پلاک شخصی از شهرستان نیز ممنوع و همراه با تذکر در خصوص اعمال جریمه های سنگین در مبادی ورودی دیگر شهرهای استان کرمان خواهد بود.

صادق زاده با یادآوری مجدد این موضوع که محدودیت های ذکر شده به مدت دوهفته به اجرا گذاشته می شود، بر لزوم همکاری اصناف و مردم  شهرستان بر رعایت و اجرای صحیح محدودیت ها، پروتکل های بهداشتی، استفاده از ماسک، رعایت اصل فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز جدی از حضور در اجتماعات، خصوصاً در دوره همی و مهمانی های خانوادگی تاکید کرد.

نماینده عالی دولت در زرند بیان کرد: تمام مراکز آموزشی (آموزشگاه‌ها، مدارس، دانشگاه‌ها، موسسات آموزش عالی، آموزشگاه های حضوری، حوزه های علمیه و…) و همچنین آیین های فرهنگی، اجتماعی، نماز جمعه، همایش ها، تالارهای پذیرایی، مراسم های ترحیم، جشن عروسی، آئینی و مذهبی در کل شهرستان تعطیل هستند.

انتهای پیام/ زرند


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند