۰۹ / ۰۹ / ۱۳۹۹

رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت خبر داد؛

پلمب و تعطیلی ۸ واحد صنفی متخلف در جیرفت

01:05۰

«فرزانه برخوری» از تشدید بازرسی ها در روزهای سخت کرونایی خبر داد و گفت: طی ۱۰ روز پایانی آبان، تعداد ۸ واحد صنفی متخلف در سطح شهرستان جیرفت تعطیل و پلمب شد.
به گزارش راه آرمان؛ «فرزانه برخوری» رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت، از تشدید بازرسی ها در روزهای سخت کرونایی خبر داد و گفت: در روزهای پایانی آبان بیش از ۷۰۰ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی و اماکن عمومی توسط کارشناسان بهداشت محیط مرکز بهداشت مورد بازدید قرار گرفته و در این بازدیدها ۴ مرکز تهیه و توزیع مواد غذایی به دلیل عدم رعایت نکات بهداشتی پلمب شده و تعداد ۱۳ واحد آرایشگاه زنانه غیر فعال شدند.

وی افزود: علاوه بر این ظرف ۱۰ روز پایانی آبان، در سه نوبت ۵۴ نانوایی توسط تیم مشترک بهداشت محیط با اداره غله مورد بازدید قرار گرفت و در این بازرسی ها ۱۷ واحد تذکر بهداشتی گرفته و ۴ واحد نیز پلمب شدند.

برخوری بیان کرد: همچنین در این بازه زمانی از فعالیت  ۴ مرکز عرضه مواد خوراکی به دلیل ازدحام افراد در توزیع اقلام یارانه ای جلوگیری شد.

رئیس مرکز بهداشت شهرستان جیرفت ادامه داد: در این مدت زمان پیگیری لغو تعداد ۸ مراسم همچون جشن تولد و عروسی صورت گرفته است و کارشناسان بهداشت محیط  بر دفن وانتقال ۱۱مورد متفویان مبتلا به کرونا نظارت داشته اند.

وی در خاتمه ضمن درخواست از شهروندان مبنی بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی، عنوان کرد: شهروندان با تیم های گشت ویژه ستاد مبارزه با کرونا در راستای اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها  همکاری لازم را داشته باشند و در صورت صورت مشاهده اجناس تاریخ گذشته و تقلبی این موارد را از طریق شماره تلفن ۴۳۲۱۸۵۱۲ و یا سامانه پیامکی ۱۹۰ به مرکز بهداشت جیرفت اطلاع دهند.

انتهای پیام/ محمدی


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند