فرمانده انتظامی نرماشیر خبر داد؛

دستگیری عاملان نزاع و درگیری دسته جمعی توسط پلیس نرماشیر

01:51۰

رضا زیدآبادی از دستگیری عاملان نزاع و درگیری دسته جمعی توسط پلیس نرماشیر خبر داد.

به گزارش راه آرمان؛ رضا زیدآبادی فرمانده انتظامی شهرستان نرماشیر در تشریح  جزئیات این خبر بیان کرد: درپی وقوع یک مورد نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به چاقوکشی و ایجاد خسارت در یکی از روستاهای شهرستان، بلافاصله دستگیری عاملان این نزاع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود:در این رابطه کمتراز ۲۴ ساعت ۳ نفر ازافرادی که سرکرده و عامل این درگیری بودند شناسایی و پس ازهماهنگی های قضایی طی چند عملیات ضربتی دستگیر شدند.

زیدآبادی با اشاره به کشف تعدادی سلاح سرد و یک قبضه سلاح شکاری از این متهمان ، تصریح کرد: برابر پرونده های متشکله در واحدهای انتظامی این فرماندهی نزاع و درگیری یکی از جرائم پر تعداد در سطح شهرستان است که ناتوانی درکنترل خشم و ناآگاهی از مهارت های حل مساله معضلی است که منجر به درگیری و نزاع های خطرافرین شده و در مواردی عواقب شوم و غیر قابل جبراني برای افراد به وجود آمده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۴۵۱ مورد نزاع و درگیری فردی و دسته جمعی در سطح شهرستان رخ داده است ،که منجر به تیراندازی ،ضرب وشتم و چاقوکشی و خسارت به اموال دوطرف دعوا شده است ادامه داد: دراین رابطه ۱۱۹ نفر دستگیر و تعدادی سلاح سرد به همراه تعدادی سلاح شکاری کشف و متهمان پس از تشکیل پرونده و با دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

وی در پایان گفت: نزاع و درگیری علاوه بر به هم زدن نظم وآسایش شهروندان عواقب بدی به همراه دارد که اکثر پرونده های جنایی باپیش آمدن یک اختلاف ومشکل جزئی و کنترل نکردن خشم ایجاد شده اند.

انتهای پیام/برجی


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند