۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹

معاون تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان مطرح کرد؛

شفقت، مسئولیت پذیری و صبوری سه ارزش درونی جایگاه مدافعان سلامت

01:46۰

حجت الاسلام شاهمرادی پور گفت: وقتی کسی بیمار می شود نیازمند است کسی او را یاری کند تا نعمت سلامتی مجددا به او باز گردد و لذا ارزش شما پزشکانی که در این عرصه خدمت می کنید مضاعف است.

به گزارش راه آرمان، امروز صبح آئین بزرگداشت شهدای سلامت و تقدیر از مدافعان سلامت در مرکز استان با حضور جانشین فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان و معاون تعلیم و تربیت سپاه ثارالله در بیمارستان شهید بهشتی برگزار شد.

در این آئین حجت الاسلام محمدحسین شاهمرادی پور معاون تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان اظهار کرد: انسان به تمامی نعماتی که دارد اهمیت نمی دهد تا زمانی که آن ها را ازدست میدهد یکی نعمت سلامتی و دیگر نعمت امنیت است.

وی گفت: لذا وقتی کسی بیمار می شود نیازمند است کسی او را یاری کند تا نعمت سلامتی مجددا به او باز گردد و لذا ارزش شما پزشکانی که در این عرصه خدمت می کنید مضاعف است.

معاون تعلیم و تربیت سپاه ثارالله استان کرمان به فرمایش مقام معظم رهبری به نظام سلامت اشاره کرد و افزود: حضرت آقا می فرمایند پرستاری شغل و جایگاهی است که در درون این جایگاه فضایل و ارزش های بسیار زیادی نهفته است.

وی، شفقت و دلسوزی، مسئولیت پذیری و صبر و پایداری را سه ارزش درونی مدافعان سلامت عنوان کرد و گفت: بسیج یک زمانی در عرصه دفاع از میهن بود و امروز عرصه سلامت به خطر افتاده و باید برای بازگرداندن آن با بیماری کرونا مبارزه کرد و این نیاز به تلاش و همت شما مدافعان بسیجی سلامت دارد.

به گزارش راه آرمان، در پایان این مراسم، از تعدادی از مدافعان عرصه سلامت با اهدا لوح و کارت هدیه تقدیر به عمل آمد.

انتهای پیام/نامجو

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند