فرماندار زرند:

مشکلی در تامین کالاهای اساسی در زرند وجود ندارد

02:00۰

علی صادق زاده گفت: مردم در این شرایط بحرانی، نباید هیچگونه دغدغه ای نسبت به تامین اقلام مورد نیاز خود داشته باشند و ما در تامین کالاهای اساسی و مایحتاج مردم مشکلی در شهرستان زرند نداریم.

به گزارش راه آرمان؛ علی صادق زاده فرماندار زرند در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان زرند ضمن گرامیداشت هفته بسیج و با اشاره به آغاز اجرای طرح جامع مدیریت هوشمند محدودیت‌های مقابله با کرونا گفت: به رغم شیوع ویروس کرونا در کشور و متعاقب آن قرار گرفتن شهرستان در وضعیت قرمز و فوق خطرناک، همچون ماه های گذشته هیچ مشکلی برای تأمین کالا‌های اساسی و مورد نیاز مردم وجود ندارد.
وی با تاکید بر تشدید نطارت ها، بازرسی و کنترل قیمت ها در سطح بازار افزود: تمامی مسئولان مربوطه باید تمرکزی جدی بر موضوع تنظیم بازار و بازرسی‌ها داشته باشند تا مردم دغدغه‌ای در خصوص قیمت‌ها و تأمین اقلام مورد نیاز خود در این شرایط بحرانی نداشته باشند.
صادق زاده تصریح کرد: ما مشکلات اقتصادی بوجود آمده از اعمال محدودیت ها و تعطیلی اصناف مختلف را درک میکنیم و دولت در این خصوص و کمک به خانواده های کمتر برخوردار و آسیب دیده از شیوع بیماری کرونا، بسته های حمایتی ویژه ای را در نظر گرفته است که متعاقباً از طریق مبادی رسانه های ملی به اطلاع عموم می رسد.

فرماندار زرند با قدردانی از اصناف شهرستان که بدون هیچگونه تذکر و بصورت خودجوش و جهادی نسبت به تعطیلی مغازه های خود اقدام کردند گفت: مردم شهرستان زرند مردمی فهیم، متدین و بافرهنگ هستند و مطمئناً مسئولان و کادر زحمتکش بهداشت و درمان شهرستان را در مدت دوهفته اعمال محدودیت ها که سرنوشت ساز است، با رعایت پروتکل های بهداشتی، قوانین قرنطینه خانگی و شهری، تعطیلی اصناف، استفاده مداوم از ماسک و عدم حضور ضروری در تجمعات، یاری گر هستند.

انتهاب پیام/زرند

بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند