۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹

مشارکت همگانی برای ریشه کنی کرونا؛

دریافت گزارش های شهروندان از رعایت نکردن محدودیتها

01:05۰

شهروندان می توانند گزارش های خود را مبنی بر رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی، برگزاری مراسم ، تجمع خارج از ضوابط و رعایت نکردن محدودیت ها به دانشگاه های علوم پزشکی هر شهرستان ارسال کنند.

به گزارش راه آرمان،بر اساس تصویب ستاد ملی کرونا، محدودیت های جدید کرونایی از دیروز شنبه اول آذر در سراسر کشور اجرا شده است. این محدودیت ها در ۴۴۸ شهر شامل ۱۶۰شهر با وضعیت قرمز، ۲۰۸ شهر با وضعیت نارنجی و ۸۰ شهر با وضعیت زرد است.

در شهرهای قرمز فقط مشاغل ضروری گروه یک اجازه فعالیت دارند، در شهرهای نارنجی مشاغل گروه اول و دوم و در شهرهای زرد فقط مشاغل گروه چهارم ممنوعیت فعالیت دارند. همچنین ادارات دولتی با حداکثر یک سوم کارکنان فعالیت می کنند. تردد بین شهری خودروها نیز با پلاک غیر بومی ممنوع است و در شهرهای قرمز تردد خودروها به طور کلی به جز مواردی که مجوز تردد دارند از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح ممنوع است.

بر همین اساس شهروندان می توانند گزارش های خود را مبنی بر رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی، برگزاری مراسم ، تجمع خارج از ضوابط و رعایت نکردن محدودیت ها را با شماره های پیامکی ذیل به دانشگاه های علوم پزشکی مربوط به هر شهرستان ارسال کنند.

شهرستانهای کرمان، بافت، ارزوئیه، بردسیر،راور، رابر، زرند، شهربابک و کوهبنان می توانند با شماره ۰۹۱۳۸۴۳۵۷۵۵ گزارش پیامکی خود دانشگاه علوم پزشکی کرمان در جریان بگذارند.

همچنین شماره ۰۹۰۴۴۱۵۹۰۳۵ علوم پزشکی شهرستان سیرجان، شماره ۰۹۹۱۶۹۵۴۰۴۵ شهرستان های انار و رفسنجان و شماره ۰۹۳۰۴۵۲۰۴۰۰ دانشگاه علوم پزشکی بم، شهرستان های بم، نرماشیر، ریگان و بم و شماره ۰۹۰۴۴۱۳۱۰۲۳ دانشگاه علوم پزشکی جیرفت شامل شهرستان های جیرفت،کهنوج، منوجان، عنبرآباد، قلعه گنج، رودبارجنوب، فاریاب نیز می توانند با شماره های مذکور گزارش های خود را به صورت پیامک ارسال کنند.

انتهای پیام/نامجو

 


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند