۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹

فرماندار بافت تاکید کرد؛

عدم تعطیلی فعالیت های فرهنگی در بافت به بهانه کرونا

01:55۰

مجید زنداقطاعی گفت: مدیریت شهر و روستا کارهای فرهنگی را نباید به بهانه کرونا تعطیل کنند و ظرفیت‌های متعددی برای کار فرهنگی وجود دارد که باید از آن‌ها برای کار فرهنگی استفاده کرد.

به گزارش راه آرمان: مجید زند اقطاعی فرماندار بافت در جلسه شورای فرهنگ عمومی این شهرستان با اشاره به ظرفیت شبکه شاد در فرهنگ‌سازی گفت: عمده کاری که برای پیشگیری از ویروس کرونا می‌توانیم انجام دهیم کار فرهنگی است و باید فرهنگ کمک و ایثار را در محدودیت و مشکلات کرونایی تمرین کنیم تا در شرایط بدتر از کرونا هم بتوانیم از این تجربیات استفاده کنیم.

وی افزود: مدیریت شهر و روستا کارهای فرهنگی را نباید به بهانه کرونا تعطیل کنند و ظرفیت‌های متعددی برای کار فرهنگی وجود دارد که باید از آن‌ها برای کار فرهنگی استفاده کرد.

حجت الاسلام محمد محمدزاده امام‌جمعه شهرستان بافت هم در جلسه شورای فرهنگ عمومی اظهار کرد: هر کار خوبی نیاز به فرهنگ‌سازی دارد، مساجد ظرفیت‌های زیادی دارد و باید فعال شوند.

وی با اشاره به اینکه با تقویت اعتقادات مردم آسیب‌های اجتماعی کم می‌شود، عنوان کرد: باید در زمینه رعایت پروتکل‌های بهداشتی تا پایان کرونا فرهنگ‌سازی شود.

مصطفی امام بخش فرمانده سپاه بافت هم در این جلسه گفت: افزایش اعتقادات باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود و در این امر باید تلاش مضاعف انجام داد.

وی با تاکید بر لزوم راه اندازی مراکز مشاوره به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی بیان کرد: با توجه به آسیب‌های اجتماعی موجود در فضای مجازی نیاز است سواد رسانه‌ای در سطح جامعه ارتقا پیدا کند.

انتهای پیام/علیپور


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند