فرماندار زرند:

نگاه سلیقه ای مدیران به قانون دورکاری کارمندان ممنوع است

01:06۰

فرماندار زرند با بیان اینکه هیچ یک از مدیران ادارات حق الزام به حضور ۱۰۰ درصدی کارمندان بر سرکار را ندارند، تاکید کرد: نگاه سلیقه ای مدیران به قانون دورکاری و حضور دو سومی کارمندان ممنوع است.

به گزارش راه آرمان ، ظهر امروز ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان به ریاست علی صادق زاده فرماندار و با حضور دکتر علی رشیدی رئیس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از مسئولین در محل فرمانداری تشکیل شد.

صادق زاده در این جلسه با اشاره به تغییر و بهبود وضعیت شهرستان از رنگ نارنجی به زرد از نظر شیوع بیماری کرونا، گفت: همه ما خصوصاً همشهریان فهیم زرندی باید در راستای تغییر وضعیت از زرد رنگ به آبی طی روزهای آینده با رعایت دستورالعمل های بهداشتی، تلاش مضاعف داشته باشیم.

وی افزود: براساس محدودیت های هوشمند اعمالی وضعیت زرد رنگ همه گیری ویروس کرونا، ضمن برداشته شدن محدودیت های تردد بین شهری، اما قانون منع تردد شبانه از ساعت ۲۱ الی ۴ صبح در سطح شهر زرند همچنان گذشته پابرجا می باشد.

فرماندار زرند ادامه داد: از اول بهمن ماه مدارس آموزشی اول، دوم و سوم ابتدایی و همچنین کارگاه های عملی آموزشی مدارس و دیگر آموزشگاه های عملی، حداکثر با ظرفیت ۱۰ نفری بازگشایی خواهند شد.

رئیس ستاد مقابله با بیماری کرونا با بیان اینکه هیچ یک از مدیران ادارات حق الزام به حضور ۱۰۰ درصدی کارمندان بر سرکار را ندارند، تاکید کرد: نگاه سلیقه ای مدیران به قانون دورکاری و حضور دو سومی کارمندان ممنوع است و باید قانون دو سوم حضوری و یک سوم دورکار، اجرا شود.

وی در پایان با تاکید بر استفاده صنوف از ماسک و عدم پذیرش مشتری بدون ماسک به داخل مغازه، تصریح کرد: انشاءالله بزودی با تغییر وضعیت زرد رنگ طی روزهای آینده در خصوص بازگشایی صنوف پرخطری همچون گروه شغلی شماره ۴ تصمیم گیری خواهد شد.

انتهای پیام/زرند


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند