۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹

سرپرست گروه صنعتی بارز؛

افزایش ۳۰ تن ظرفیت تولید کارخانە بارز کرمان / هدفمان تمرکز بر تولید است درگیر حواشی نمی شویم

02:47۰

سرپرست گروه صنعتی بارز ضمن تکذیب دستگیری خود از بد اخلاقی های رسانه ایی گلایه کرد.

به گزارش راه آرمان، علی اکبر مشرفی عصر امروز در نشست خبری با خبرنگاران در خصوص حواشی مطرح شده در خصوص گروه صنعتی بارز گفت : با توجه به ابتلای ۲ ماهه ام به کرونا، دکتر از بنده خواست که برای تقویت سیستم ایمنی بدن از کارهای سخت ، پر استرس و مسافرت های طولانی مدت اجتناب کنم زیرا ادامه زندگیم به خطر خواهد افتاد.

وی ادامه داد: طبق نظر پزشک از هیئت مدیره درخواست کردم که برای مدیریت گروه صنعتی بارز فردی را مشخص کنند و بنده فقط در کرمان به فعالیت ادامه دهم که هنوز این امر از سوی هیئت مدیره تصویب نشده است.

مشرفی با بیان اینکه دعای خیر خانواده بارز موجبات سلامتی مرا فراهم کرد، ابراز کرد: با اینکه سلامتی جسمی خود را اندکی به دست آورده ام اما حواشی که برای بنده به علت غیبت ۲ ماهه ام ایجاد شد بسیار سخت تر از بیماری بود.

سرپرست گروه صنعتی بارز با بیان اینکه هنوز در سمت خود به جامعه خدمت می کنم، اعلام کرد: طرفدار برخورد با فساد هستیم و از قوه قضائیه که به این امر ورود کرده است نیز سپاسگذاریم.

وی تصریح کرد: نباید خطای دو نفر از مدیران فروش که قبلا هم از مقامشان کنار گذاشته شده بودند و نزدیک به یک سال تحقیق در باره آنان در حال انجام است خدمات ۵ هزار نفر را تحت شعاع قرار دهد.

سرپرست گروه صنعتی بارز  تاکید کرد: برخی برای ضربه زدن به تولید یک خبر درست و یک خبر دروغ را با هم تلفیق می کنند و بی شک از مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد.

مشرفی در خصوص جهش تولید در این واحد صنعتی، خاطر نشان : درسال ۹۸ نزدیک به ۱۸۰ میلیارد تومان سود حاصل از تولید داشته ایم که این بزرگترین رشد بوده است و در ۹ ماهه سال جاری نیز ۵۰۰ میلیارد تومان رشد داشته ایم که سود حاصل از تولید است نه فروش ، زیرا ما نمی توانیم لاستیک را گران بفروشیم و قیمت آن مصوب است و تا انتهای سال به ۷۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

سرپرست گروه صنعتی بارز تاکید کرد: در طرح افق ۱۴۰۴ میزان ۴۴ هزار تن طرح توسعه داشته ایم که تا کنون ۱۰ هزارتن آن اجرایی شده است

وی از نصب ماشین آلات جدید در مجتمع کارخانە بارز کرمان خبر داد و گفت: با توجە به اصلاحاتی کە در خط تولید انجام شده است تولید روزانە ما تا پایان سال جاری به ۲۹۰ تن می رسد.

مشرفی تاکید کرد: با افزایش ظرفیت تولید در گروە صنعتی بارز نیاز کشور به تایر رادیال سواری، تایرهای بایاس باری و وانتی تامین خواهد شد.

سرپرست گروە صنعتی بارز خاطر نشان کرد: با افزایش تولید در خط تولید تایرهای TBR امیدواریم تا پایان سال آینده ۴۰ درصد تایرهای TBR مورد نیاز کشور را نیز تولید کنیم.

گزارش از لیدا طهماسبی

انتهای پیام / رسول


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند