۰۱ / ۱۱ / ۱۳۹۹

از شایعه تا واقعیت یک برکناری؛

بازداشت ۲ تن از مدیران گروه صنعتی بارز/ مشرفی برکناری خود را تکذیب کرد

01:08۰

یکی از نمایندگان مجلس از دستگیری ۲ تن از مدیران گروه صنعتی بارز به جرم فساد مالی خبر داد و پایگاه خبری اقتصاد کرمان با انتشار خبری برکناری علی اکبر مشرفی سرپرست گروه صنعتی بارز را تائید کرد.

به گزارش راه آرمان، علی خضریان نماینده مجلس و عضو کمیسیون اصل ۹۰  در صفحه شخصی فضای مجازی خود در مطلبی با عنوان «فساد بارز و انکار مدیران» نوشت: پس از فرار یکی از مدیران بزرگترین شرکت تایر ساز کشور، ‫دو نفر از مدیران ارشد آن نیز به دستور مقام قضایی بازداشت شدند.

‏طی ماه‌های گذشته بارها در خصوص تخلفات عدیده آن شرکت به آقایان شریعتمداری و رضوانی فر تذکر دادم و اقدامی انجام نشد!‌

‏خدا قوت به وزارت اطلاعات برای مبارزه با فساد.

سایت اقتصاد کرمان برای پیگیری با یک مقام آگاه در شستا سهامدار عمده بارز تماس گرفت که وی گفت: مشرفی سرپرست شرکت لاستیک بارز را برکنار کردیم و به جای او فکری را به عنوان مدیر عامل لاستیک سازی بارز معرفی کردیم.

علی اکبر مشرفی سرپرست گروه صنعتی بارز در ارتباط با صحت این خبر به خبرنگار ما گفت: واقعیت با آنچه که در فضای مجازی منتشر شده فاصله دارد، قوه قضائیه یکی از مدیران و یک کارمند شرکت را بازداشت کرده است در حالیکه هنوز جرم آن ها اثبات نشده است.

وی افزود: این مسئله ارتباطی با بنده ندارد و تخلف صورت گرفته پیش از انتصاب من به عنوان سرپرست گروه صنعتی بارز اتفاق افتاده است.

سرپرست گروه صنعتی بارز تاکید کرد: پیش از وقوع این مسئله به علت بیماری که دارم، از اعضای هیئت مدیره درخواست کردم تا به کرمان باز گردم چرا که نمی توانم با هواپیما سفر کنم.

مشرفی مطرح کرد: با توجه به شرایط پیش آمده همچنان در سمت خود باقی ماندم و همچنان سرپرست گروه صنعتی بارز هستم، متاسفانه عده ای مخالف بیماری من را با این جریانات پیوند زده اند.

وی در پایان خاطرنشان کرد:  تاکنون تغییری در هیئت مدیره صنایع لاستیک بارز رخ نداده و فردی که گفته شده فرار کرده اولا از مدیران شرکت نبوده و در ثانی این فرد به انگلیس مهاجرت کرده است.

انتهای پیام/ س


بدون دیدگاه

پاسخ دهید

فیلدهای مورد نیاز با * علامت گذاری شده اند